مربی ماشین سازی: به هدفمان در نیم فصل رسیدیم/ پنالتی ما گرفته نشد

باغ‌‎آبادی مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی بعد از دیدار امروز این تیم مقابل گل گهر درمورد این دیدار صحبت کرد....

به گزارش مدال، باغ آبادی مربی ماشین سازی بعد از پایان این دیدار درخصوص این دیدار گفت: اگر منصافانه به این دیدار نگاه کنیم بازی بود که مالکیت ماشین سازی بیشتر از حریف بود و گل گهر بیشتر از بازی مستقیم استفاده میکرد و موقعیت گلی به جز صحنه پنالتی نداشتند.

مربی ماشین سازی در خصوص اردوی تیم ملی امید گفت: ما به خاطر تیم ملی امید محمد مسلمی پور را به اردو فرستادیم و اتابک زارعی هیجده ساله را جانشین او کردیم که این نتیجه تاوان خدمت به تیم ملی و کم تجربگی بازیکن جانشین بود .

باغ آبادی ادامه داد: ما در پست مسلمی پور بازیکنی را نداشتیم و اتابک زارعی نیز در پست غیر تخصصی بازی میکرد که کمبود تجربه او در کنار بازی در پست غیر تخصصی باعث شد تا توپی که راهی بیرون می‌شد تبدیل به یک پنالتی بشود.

ماشین سازان به داوری در این دیدار نیز معترض بودند که باغ آبادی در این خصوص توضیح داد: در دقیقه ۶۱ بازی در دو متری داور پشت دروازه یک پنالتی صددرصد برای ما گرفته نشد و البته این ادعای ما نیست بلکه نظر کارشناسان فوتبال و داوری است که می‌توانست روند بازی و نتیجه را عوض کند.

مربی ماشین سازی در انتهای صحبت های خود گفت: در کل ما نیم فصل اول را با رده نهم و اختلاف امتیاز زیادی با رده دهم به پایان رساندیم که فراتر از اهداف و خواسته‌های مدیریتی بود که به تک تک بازیکنان تیم مان خسته نباشید عرض میکنم که نتایج بدست آمده حاصل غیرت، شرافت و از خودگذشتگی آنان بوده است.

گفتنی است رسول خطیبی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل گل‌گهر در نشست خبری حضور پیدا نکرد. وی در نشست خبری پیش از بازی هم حاضر نشده بود.

اخبار مرتبط:
گل گهر ۱ ماشین سازی ۰ / اولین برد شاگردان آقا معلم ​
خلاصه بازی گل‌گهر 1 ماشین‌سازی 0 / ویدیو

تگ ها


غلامرضا باغ آبادی ماشین سازی گل گهر ماشین سازی هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال ایران گل گهر ماشین سازی گل گهر-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال