مربی نفت آبادان: انگیزه داریم ولی پول نه!

بهنام سراج مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار برابر شهرخودرو در مورد شرایط این دیدار و وضعیت شاگردان اسکوچیچ صحبت کرد...

مربی نفت آبادان: انگیزه داریم ولی پول نه!

به گزارش مدال، بهنام سراج در نشست پیش از بازی با شهر خودرو خراسان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا باید به خاطر عدم حضور اسکوچیچ عذرخواهی کنم. ساعت نشست خبری با جلسه آنالیز تداخل داشت به همین خاطر نتوانست در این جلسه حضور داشته باشند.

مربی تیم صنعت نفت آبادان ادامه داد: ما باشناخت کافی وارد مشهد شدیم، شهرخودرو لیاقت حضور در جایگاهی که هست را دارد، به جز بازی استقلال بقیه بازی‌ها با اقتدار وارد زمین شدیم نتیجه‌های بدی نگرفتیم.
وی خاطرنشان کرد: برای بازی فردا مصدوم تنها طالب ریکانی است که این مصدومیت تا دوهفته ادامه پیدا می‌کند، انگیزه لازم داریم اما پول نداریم.
سراج افزود: امید داشتیم که در آینده مشکلات حل شود که این امید از بین رفت، بچه‌ها این موضوع را فراموش کردند بدون پول بازی کردن خیلی سخت است، از اول فصل یک ریال دریافت نکرده‌ایم حتی پاداش هم نگرفته ایم. بازی پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد چرا که جای جبران ندارد و بازیکنان روحیه خودشان را از دست دادند. بعد از گل پرسپولیس موقعیت بیشتری داشت اما ما می‌توانستیم در همان نیمه نخست کار پرسپولیس را تمام کنیم.

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: باید برابر نفت آبادان پیروز شویم/ بازیکنانم از سرما یخ زدند!

تگ ها


شهر خودرو صنعت نفت آبادان یحیی گل محمدی دراگان اسکوچیچ بهنام سراج لیگ برتر فوتبال ایران صنعت نفت آبادان شهر خودرو شهر خودرو-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال