مربی پارس‌جنوبی: نقاط ضعف گل‌گهر را می شناسیم

مربی پارس جنوبی جم با حضور در نشست خبری از انگیزه این تیم برای پیروزی در جدال با شاگردان وینکو بگوویچ خبر داد....

به گزارش مدال، به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، مرتضی اسدی که اکنون به عنوان مربی در پارس جم فعالیت می‌کند در نشست خبری قبل از دیدار با گل گهر سیرجان پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

مربی پارس جنوبی جم در ابتدای صحبت هایش گفت: از این بابت که تیم سیرجان به لیگ برتر صعود کرده خوشحالم چرا که لیاقت مردم این شهر بیشتر از این است.

وی درباره شرایط تیمش تاکید کرد: از 18 بازیکن بزرگسال 16 بازیکن از تیم های دیگر به تیم اضافه شدند و زمان نیاز است تا هماهنگ شود. در دو بازی گذشته به اهدافی که کادرفنی داشتیم نزدیک شدیم و تیم به چیزی که به دنبالش است برسد.

اسدی درباره بازی برابر گل گهر خاطرنشان کرد: ما به دنبال پیروزی در سیرجان هستیم و با نقاط ضعف و قوت این تیم آشنا شدیم و با برنامه ریزی که داشتیم به دنبال این خواهیم بود تا با سه امتیاز بازگردیم.

وی درباره اینکه کمالوند مدعی حضور برخی بازیکنان پارس در تیم ملی شده بود گفت: همه به دنبال این هستند تا بازیکنانش را به تیم ملی معرفی کنند. بازیکنان ما هم برخی از آنها شایسته این هستند ولی دیر به لیگ برتر آمدند اما اکنون شایسته حمایت بیشتری هستند. خوشبختانه سرمربی تیم ملی هم فردا شاهد این بازی است و کسانی که توانایی دارند و شایسته پوشیدن پیراهن هستند امیدوارم این شانس را  به دست بیاورند.

گفتنی است،  امیر صادقی پناه مدیررسانه ای باشگاه پارس جنوبی، در ابتدای نشست خبری امروز در باره غیبت فراز کمالوند و حضور مرتضی اسدی عنوان کرد: متاسفانه آقای کمالوند کسالت داشتند و اسیر سرماخوردگی شده اند. به همین دلیل ضمن عذرخواهی از شما عزیزان رسانه در نشست خبری حاضر نشدند. ان شاالله فردا بعد از مسابقه ایشان پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود.

اخبار مرتبط:

بگوویچ: انتظار به ثمر رساندن 4 گل را از ما نداشته باشید

تگ ها


گل گهر پارس جنوبی مرتضی اسدی ;کنفرانس خبری نشست خبری پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم گل گهر گل گهر-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال