مربی پرتغالی حریف پرسپولیس اخراج شد

باشگاه التعاون پس از نتایج ضعیف این تیم در رقابت های لیگ عربستان تصمیم به فسخ قرارداد مربی پرتغالی اش ویتور کامپلیوس گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم التعاون حریف پرسپولیس در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در ششمین بازی پیاپی در رقابت های لیگ عربستان شکست خورد و در خطر سقوط قرار گرفت تا این باشگاه تصمیم به برکناری سرمربی پرتغالی تیمش بگیرد. بعد از شکست التعاون برای الاتفاق این باشگاه اعلام کرد که قراردادش با کامپلیوس را فسخ کرده و تا زمان انتخاب سرمربی جدید عبدالله اسیری دستیار او هدایت تیم را در دو بازی باقیمانده لیگ و لیگ قهرمانان آسیا در اختیار خواهد داشت.


این چهارمین اخراج سرمربی پس از شروع مجدد رقابت های لیگ عربستان است چرا که قبل از آن باشگاه الشباب هم اعلام کرد که با گارسیا مربی اسپانیایی اش برای جدایی به توافق رسیده است. باشگاه الوحده نیز با کارینیو اروگوئه ای قطع همکاری کرد ضمن اینکه باشگاه الفیحاء نیز خورخه سیمائو مربی پرتغالی خود را از کار اخراج کرده است.


التعاون روز سه شنبه ۲۵ شهریور باید در سومین بازی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس ایران برود. تیم عربستانی با شش امتیاز از دو بازی در صدرجدول گروه C قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

استعفای مجیدی حرفه ای نبود/ مشکلات استقلال باید داخل تیم حل شود

پست مهدی شیری برای ۱۰ روز قبل بود

 

 

تگ ها


التعاون لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران فوتبال ایران عربستان سعودی فوتبال