مربی پرسپولیس خبر داد؛ استوکس از نظر بدنی آماده نیست

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استوکس از نظر فنی، بازیکن توانمندی است ولی از نظر بدنی عقب است....

به گزارش مدال، حمید مطهری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما دو هفته است که بالای سر تیم هستیم. خدا را شکر شرایط خوبی داریم. این هفته براساس بازی با صنعت نفت آبادان، طراحی تمرین داشتیم. برنامه‌های تاکتیکی مورد نظر را در این تمرینات، عملیاتی و اجرا کردیم.

انشاءالله بازیکنان بتوانند خواسته‌هایی که کادر فنی و در راس آن، آقای گل محمدی دارد، به اجرا در‌آورند.

وی ادامه داد: بچه‌ها به سرعت خود را باشرایط هماهنگ می‌کنند ولی به هر حال نیاز به زمان هم وجود دارد تا این هماهنگی و شناخت بیشتر شود. به امید خدا  از آبادان هم با دست پر برگردیم.

مربی پرسپولیس درباره بهانه‌گیری و فرافکنی  تراکتور تبریز در ارتباط با بازی هفته گذشته با وجود مسائل داوری که نسبت به پرسپولیس وجود داشت، خاطر نشان کرد: در برنامه‌های مختلف تلویزیون دیدیم که این ادعای آقایان درست نبود و فقط شلوغ‌کاری دوستان بود. نتیجه فوتبال باید در زمین رقم بخورد. تیم‌ها باید بیایند و تلاش کنند تا نتیجه آن را ببینند.  در این بازی هم اتفاق خاصی روی نداد و حتی در چند صحنه بعضی بچه‌های ما در حالی کارت گرفتند که اصلا مستحق آن نبودند.

مطهری تصریح کرد: حتی در جایی کارتی که باید به تراکتور داده می شد را به بازیکن ما نشان دادند و نمونه‌اش علیرضا بیرانوند بود. تاخیر بازی برای خروج بازیکن حریف بود ولی کارتش را دروازه بان پرسپولیس گرفت! من همان جا، موضوع را به آقای سلیمانی، ناظر مسابقه گفتم که  پذیرفتند.

وی افزود: نمونه دیگر مهدی ترابی بود که حرکتش اخطار نداشت و در نهایت با وجود متضرر شدن ما به تصمیم‌های داور احترام گذاشتیم. منتهی دوستان ما در باشگاه تراکتور، کم‌لطفی کردند. امیدوارم همه ما کارمان را به بهترین نحو انجام بدهیم تا مردم هم بتوانند از فوتبال لذت ببرند.

حمید مطهری اضافه کرد: در چنین شرایطی انتظار داریم، هواداران پرسپولیس، پشت تیم خود باشند، در ورزشگاه حضور پیدا کنند و با تشویق تیم به بچه‌ها انگیزه و روحیه بدهند. ما هم کار خود را با تمام توان انجام می‌دهیم و ان‌شاءالله داوران هم با شجاعت بازی‌ها را قضاوت کنند و خلاصه همه کاری کنیم که هواداران از فوتبال لذت ببرند.

وی درباره خریدهای جدید پرسپولیس که در خط حمله بوده است، تصریح کرد: ما با وجود این‌که در خط فوروارد بازیکنان خوب و جوانی مثل آقایان؛ علیپور، عبدی، برزگر، روستایی و ... داریم نیاز بود باز هم در این بخش تقویت بشویم چون پرسپولیس در سه جام، درگیر رقابت است. استوکس از نظر فنی، بازیکن توانمندی است ولی از نظر بدنی عقب است. به این منظور برای او تمرینات ویژه ای در نظر گرفته‌ایم تا به شرایط خوبش برسد. اوساگونا هم قبل از این توانایی‌های خودش را در ذوب‌آهن نشان داد. البته این‌ها نیاز به زمان دارند تا با تیم و خواسته‌های ما آشنا شوند. آنها مطمئنا جزو خریدهای خوب لیگ خواهند بود.

مطهری در پایان گفت: در مقطعی قرار داریم که بازی‌ها بسیار فشرده است. واقعا وقت کار تاکتیکی نداریم و بیشتر باید روی آماده‌سازی و ریکاوری بچه‌ها قبل از هر بازی کار کنیم. با این وجود برنامه ما کسب نتیجه در کنار ارایه یک فوتبال قابل احترام است. آقای گل محمدی دنبال این مساله است ولی فوتبال قابل احترام هم کمی زمان لازم دارد اما برایش برنامه داریم و قولش را به هواداران می‌دهیم که نتایج خوب و فوتبال قابل احترام را در کنار هم خواهند دید.

بیشتر بخوانید:
پیکان 1 شاهین 3 ؛ نخستین پیروزی‌ بوشهری ها در لیگ نوزدهم
پارس جنوبی 1 گل گهر 1 ؛ تقسیم امتیازات در جم
تراکتور 2 ذوب‌آهن 1؛ بازگشت تراکتوری‌ها به جمع مدعیان 

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس فوتبال ایران حمید مطهری مربی پرسپولیس آنتونی استوکس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال