مربی پورتو: طارمی گل مهمی برایمان زد

مهدی طارمی ستاره ایرانی خط حمله تیم پورتو شب گذشته و در بازی برابر پورتیموننزه به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت و یک گل حساس برای تیمش به ثمر رساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی طارمی بازهم از فرصتی که سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو در اختیارش گذاشت نهایت استفاده را برد و با زدن یک گل شایستگی هایش را برای بازی در ترکیب این تیم نشان داد. 


به گزارش "آبولا"  رسانه پرمخاطب پرتغال ، شب گذشته و از هفته هفتم لیگ پرتغال پورتو مدافع عنوان قهرمانی در استادیو دو دراگائو ورزشگاه اختصاصی اش با نتیجه سه بر یک تیم پورتیموننزه را شکست داد. مهدی طارمی مهاجم ملی پوش ایرانی که در دقیقه ۳۰ بازی به جای بازیکن مصدوم تیم اوریبه به زمین آمد در ابتدای نیمه دوم با یک ضربه سر گل دوم پورتو را به ثمر رساند. 


بعد از این بازی ویتور برونو دستیار سرجیو کونسیسائو در نشست خبری شرکت کرده و درباره بازی گفت:" در نیمه اول خوب نبودیم اما توانستیم با عملکرد خوبمان در نیمه دوم بازی را به نفع خود تمام کنیم."


او اضافه کرد:"برد در این مسابقه بسیار اهمیت داشت و می توانستیم بازی را با گل های بیشتری ببریم."

دستیار کونسیسائو در ارتباط با حضور مهدی طارمی در زمین در همان نیمه اول گفت:"نیاز به مهاجمی داشتیم تا روزنه‌های تیم حریف را باز کرده و حفظ توپ خوبی داشته باشد. این تعویض موثر بود و شاهد گل مهمی از طارمی بودیم."

بیشتر بخوانید:

فریاد طارمی؛ بازی بدهید، گل می‌زنم!

طارمی خودش از حضور در تیم ملی فوتبال ایران انصراف داد!

 

 

تگ ها


پورتو مهدی طارمی فوتبال