مربی پیشین استقلال: استراماچونی باید دستیار ایرانی داشته باشد

ایمان عالمی، مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: آنقدر اطلاعات و مشورت‌های اشتباه به استراماچونی داده‌اند که حاضر نیست یک دستیار ایرانی به کادر فنی تیم اضافه کند....

به گزارش مدال، ایمان عالمی اظهار داشت: برنامه ریزی اشتباه و ناهماهنگی در فدراسیون برای همه تیم‌ها یک توفیق اجباری بود و باعث شد همه تیم‌ها پیش فصل خوبی را داشته باشند تا بهانه عدم هماهنگی و بدنسازی کم و دیگر بهانه‌ها از تیم‌های لیگ برتری گرفته شود.

مربی پیشین آبی پوشان با اشاره به شکست این تیم در هفته نخست لیگ برتر اظهار داشت: من در هفته اول تفاوتی بین استقلال استراماچونی و استقلالشفر که در هفته‌های آخر به مجیدی رسید، ندیدم. تنها تغییر در ترکیب اصلی تیم حضور شاهین طاهرخانی جوان بود. انتظار تیم متفاوتی داشتم که این اتفاق نیفتاد.

وی در خصوص دیدار هفته دوم آبی پوشان مقابل فولاد گفت: این بازی برای هر دو تیم سخت و حساس است. هر دو تیم با شکست کارشان را آغاز کرده‌اند و نتیجه نگرفتن در هفته دوم برای هر کدام از این دو تیم گران تمام می‌شود. به خصوص برای استقلال که هم در خانه بازی می‌کند و هم هواداران بسیار بیشتری دارد.

عالمی در ادامه بیان داشت: یکی از ضعف‌هایی که در  استقلال مشهود است، فقدان یک دستیار ایرانی در کادر فنی است و عجیب است که استراماچونی از قبول مربیان ایرانی امتناع می‌ورزد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: فکر می‌کنم به استراماچونی مشورت و  اطلاعات درستی نمی‌دهند که  به مربیان ایرانی بدبین است. او به فرهنگ و فوتبال ایرانآشنایی ندارد و باید از یک دستیار ایرانی به میل و خواسته خودش استفاده کند. در غیر اینصورت در طول فصل با مشکلاتی مواجه خواهد شد. 

 

بیشتر بخوانید:

گلر استقلال: خیلی ها دوست ندارند من موفق باشم!

نامجو مطلق: خط دفاعی استقلال در هفته اول آشفته بود

 

تگ ها


باشگاه استقلال مربی پیشین استقلال دستیار ایرانی استراماچونی ایمان عالمی بازی استقلال فولاد استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال