مربی پیشین استقلال: خیلی ساکت بودن هم خوب نیست!

مربی پیشین استقلال گفت: پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان می‌تواند ورق را برای استقلال برگرداند و از لحاظ روحی و روانی به تیم پیش از دربی انرژی بدهد....

مربی پیشین استقلال گفت: پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان می‌تواند ورق را برای استقلال برگرداند و از لحاظ روحی و روانی به تیم پیش از دربی انرژی بدهد.

به گزارش مدال، صادق ورمزیار اظهار داشت: تعطیلات لیگ فرصت خوبی برای تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس بود که هنوز به شرایط آرمانی‌شان دست پیدا نکرده‌اند، مخصوصاً برای استقلال که در هفته‌های آخر پیش از آغاز لیگ هم تغییرات زیادی داشته و این فرصت خوبی بود که در این مدت تیم به هماهنگی لازم برسد و تیمی یکدست شکل بگیرد. اضافه شدن یکی دو بازیکن دیگر مثل روزبه چشمی -که هنوز از وضعیتش بی‌خبر هستیم- می‌تواند به تیم کمک کند و تا حدودی هارمونی تیم سال‌های گذشته استقلال را به وجود بیاورد. 

«زمان خوبی در اختیار استقلال بوده و اگر از آن درست استفاده شده باشد می‌تواند باعث تحول در تیم شود» وی با بیان این جمله ادامه داد: مصدومیت فرشید باقری یکی از عواملی است که برای استقلال پیش آمده و امیدوارم به زودی این بازیکن به بهبودی کامل برسد. امیدوارم ریگی بتواند به جای باقری در وسط میدان به تیم کمک کند و فصل خوبی را برای خودش و استقلال رقم بزند.

مربی پیشین استقلال درباره اینکه این تیم و استراماچونی مدتی از حواشی دور بوده‌اند, یادآور شد: اینکه استقلال و استراماچونی از حواشی دور باشند خیلی خوب است اما خیلی ساکت بودن هم خوب نیست! مردم باید همه چیز را بدانند و مربی باید کم و زیاد باشگاه را عنوان کند تا رفع شود. اگر در این مدت مشکلات رفع شده که خیلی خوب است اما اگر هنوز مشکلات مانده باید از طرف استراماچونی یا روابط عمومی باشگاه اعلام شود. ظاهرا الان شرایط خیلی خوب است و امیدوارم آرامش همیشه در تیم باقی بماند, چون استقلال چند سالی خوب نبوده و الان هم لیگ را خوب شروع نکرده و برای موفقیت نیاز به آرامش دارد.

ورمزیار در رابطه با دیدار فردای استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته سوم لیگ برتر خاطرنشان کرد: این بازی می‌تواند سخت‌ترین دیدار استقلال در نیم فصل اول باشد. از این جهت که این بازی می‌تواند ورق را برای استقلال برگرداند و از لحاظ روحی و روانی به تیم پیش از دربی انرژی بدهد. پیروزی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان می‌تواند کمک زیادی برای دیدار با پرسپولیس کند. در این صورت اگر استقلال بتواند با روحیه خوبی که از برد مقابل نفت می‌گیرد, در دربی نیز به برتری دست پیدا کند اعتماد به نفس خوبی می‌گیرد و می‌تواند موفقیتش در نیم فصل را تضمین کند اما اگر تیم در این دو بازی نیز نتیجه نگیرد فکر می‌کنم نیم فصل اول را از دست بدهد, چراکه از دست دادن 12-10 امتیاز در 4 بازی نخست شرایط خیلی بدی را رقم خواهد زد. از این جهت دیدار با نفت مسجد سلیمان که تیم خوبی امسال دارد می‌تواند برای استقلال تعیین کننده و مهم باشد.

 

بیشتر بخوانید:

آرامش استقلال برایم مهم‌تر است/طباطبایی: فعلا پاسخ باشگاه را نمی دهم

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال مربی پیشین استقلال صادق ورمزیار فوتبال