مربی پیکان: حق استاد اخلاق ایران این نبود

غلامرضا حسنوی مربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست برابر شهرخودرو در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان فرکی صحبت کرد...

به گزارش مدال، غلامرضا حسنوی مربی تیم پیکان پس از شکست یک بر صفر تیم پیکان مقابل شهرخودرو در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد حواشی این مسابقه اظهار داشت: با ناراحتی تمام در خدمت اصحاب رسانه هستم. استاد اخلاق ایران متاسفانه در این نشست خبری حضور پیدا نکرد. وی در اخلاق زبان‌زد تمام فوتبالی‌ها است. فرکی در پایان بازی فکر می‌کرد که داور سوت پایان بازی را زده است و به همین دلیل وارد زمین شد. از اشکان خورشیدی به دلیل اینکه شخصیت فرکی را می‌شناسد انتظار نداشتم.
وی افزود: هر بار از داوری ضربه خورده است هیچ حرفی نزده است. بازی با سپاهان دیدیم که چه اتفاقاتی افتاد و فرکی حتی یک کلمه هم حرف نزد. او حتی به بازیکنان هم اجازه نمی داد درمورد داوری حرف بزنند و او معتقد است که باید به داوران کمک کرد. متاسفانه فغانی شدن مقداری قدرت می‌خواهد. فغانی در فوتبال ما منحصر به فرد بود و هیچ موضوع دیگری را لحاظ نمی‌کرد. در نیمه اول و در اولین ضدحمله شهرخودرو بازیکن ما بعد از خطا کارت زرد دریافت کرد، اما داور مسابقه دو بار در شرایط مشابه به بازیکنان حریف کارت زرد نشان نداد.
مربی پیکان افزود: وقت تلف شده دیگر وقت تلف شده ندارد. نه کسی مصدوم شده بود و نه هیچ اتفاق دیگری رخ داده بود. در نیمه اول می‌خواستیم ضدحمله بزنیم که داور راس 2 دقیقه سوت پایان را زد. اگر دنبال جذابیت هستیم آن صحنه باید ادامه پیدا می‌کرد. تیم ما تماشاگر ندارد و تا چه زمانی باید این شرایط را تحمل کنیم. به فوتبال خوب امتیاز نمی‌دهند؛ گل‌های زیادی زدیم و بازی‌های خوبی انجام می‌دهیم، اما جایگاه ما باید بالاتر باشد.
وی عنوان کرد: بازیکنان بارها به داوری اعتراض کردند، اما فرکی به آنها می‌گوید که فقط به بازی فکر کنند. باید دید چه شرایطی پیش می‌آید که فرکی اینگونه اعتراض می‌کند. چون وی اخراج شد نتوانست به این نشست بیاید وگرنه همیشه احترام سرلوحه کارش بود. انتظار داشتیم خورشیدی حتی اگر فرکی از کوره در رفته است، احترام وی را نگه دارد.
مربی پیکان خاطرنشان کرد: این اتفاقات تیم‌هایی مثل ما را اذیت می‌کند. اخلاق سرلوحه کار فرکی است و او بازیکنان زیادی را به این فوتبال تحویل داده است. در چند هفته اخیر هم شاهد پرورش بازیکنان خوبی در تیم پیکان هستیم. چه باید شود که این روند ادامه پیدا کند؟ ما هم می‌توانیم تنها زیر توپ بزنیم و خیلی کارها بکنیم که فقط نتیجه را بگیریم. دلخوری خود از خورشیدی و فوتبال‌مان را اینگونه اعلام می‌کنم که در هفته‌های اخیر خیلی حق ما ظلم شده است.

بیشتر بخوانید:

شهرخودرو ۱ پیکان ۰ ؛ پیروزی شاگردان گل‌محمدی در دقایق پایانی

تگ ها


پیکان شهر خودرو حسین فرکی یحیی گل محمدی نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران شهر خودرو پیکان تهران شهر خودرو-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال