مربی چلسی: از دیدن موفقیت‌های سولسشایر خوشحال می‌شوم!

تیم چلسی بازی خود در FA CUP را روز دوشنبه مقابل منچستر یونایتد برگزار خواهد کرد و جان فرانکو زولا در مصاحبه خود این دیدار را بسیار جذاب دانسته است....

تیم چلسی بازی خود در FA CUP را روز دوشنبه مقابل منچستر یونایتد برگزار خواهد کرد و جان فرانکو زولا در مصاحبه خود این دیدار را بسیار جذاب دانسته است.

آبی‌پوشان شهر لندن که هفته گذشته در دیداری ضعیف با ۶ گل مقابل منچسترسیتی شکست خوردند، در حال گذراندن روزهای سختی هستند.
جیان فرانکو زولا در این خصوص می‌گوید: می‌دانیم در حال گذراندن روزهای بحرانی هستیم. سه بازی آینده ‌ما در لیگ برتر، جام حذفی و دیدار مقابل تاتنهام  بسیار اهمیت دارد. باید در هر بازی با تمرکز بالا ظاهر شویم.  بازی مقابل منچستر یک بازی کلاسیک برای تمام کشور است. آن‌ها در فرم خوبی قرار دارند و این چالش مناسب برای ما است. زمانی که من بازی می‌کردم، فرگوسن همیشه نویل را به عنوان یار مقابل من قرار می‌داد.
زولا در ادامه گفت: من و سولسشایر دوره‌ مربیگری را با هم گذراندیم و از دیدن موفقیت او خوشحال می‌شوم. آن‌ها پس از جدایی فرگوسن دیگر نتوانستد به روزهای باشکوهشان برگردند. به نظرم دیدار جذابی را شاهد خواهیم بود.
او در پایان و درخصوص هیگوایین گفت: او به خوبی در تیم جا افتاده است. او هنگام گلزنی بسیار باهوش عمل می‌کند و شرایط فیزیکی‌اش روز به روز بهتر می‌شود.