مرتنز: هیچ‌کس انتظار نداشت ایتالیا اینقدر قوی باشد

دریس مرتنز، ستاره تیم ملی بلژیک، تعریف و تمجید ویژه ای از ایتالیا انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های یورو دو تیم بلژیک و ایتالیا رو در روی یکدیگر قرار خواهد گرفت؛ این دو تیم تا به اینجای رقابت ها عملکرد خوبی داشته اند و بسیاری معتقد هستند که برنده این مسابقه یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی خواهد بود.

دریس مرتنز، ستاره تیم ملی بلژیک، که سال‌هاست در فوتبال ایتالیا و باشگاه ناپولی توپ می زند، پیش از مسابقه فردا شب گفت: " این یک بازی ویژه برای من است. من سال‌ها در ایتالیا بوده‌ام بنابراین این مسابقه نمی تواند برایم خاص نباشد. بله شاید من مثل یک ایتالیایی ژست بگیرم. ناپل شهر زیبایی است و از حضور در آن خوشحالم."

مرتنز در ادامه گفت: " آنها فوتبال زیبایی بازی می کنند و تیمی هستند که در این مسابقات همه را تحت تأثیر قرار دادند. آنها یک تیم عالی دارند و بهترین فوتبال را در مرحله گروهی انجام دادند. تماشای آنها بسیار جذاب است.  آنها جوانان را با تجربه ترکیب می کنند و هیچ کس انتظار نداشت که ایتالیا اینقدر قدرتمند باشد.

مقایسه تیم ملی ایتالیا با ناپولی دشوار است. من جورجینیو را در میانه زمین آنها می‌بینم که یک بازیکن فوق العاده است. اما این ایتالیا واقعاً یک تیم است و ما نمی‌توانیم روی یک نفر تمرکز کنیم. آنها می‌دانند که باید چگونه بازی کنند. گل نمی خورند و از طرف دیگر گل های زیادی به ثمر می‌رسانند. ایتالیا واقعا مثل یک تیم بازی می کند."

آخرین فرصت نسل طلایی بلژیک برای قهرمانی در یک تورنومنت مهم: "من اینطور فکر نمی کنم.  ما باید واقع بین باشیم، ما فرصتی داریم و این کار آسانی نیست اما فکر نمی کنم این آخرین فرصت ما باشد."

تگ ها


تیم ملی بلژیک تیم ملی ایتالیا یورو ۲۰۲۰ ناپولی دریس مرتنز