مرحله به مرحله تا حضور تماشاگران در بازی ایران - کره

مشاور پزشکی رئیس فدراسیون از حضور کادر درمان در بازی ایران و کره به عنوان تماشاگران ویژه خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، مسابقات فوتبال بعد از شیوع ویروس کووید ۱۹ ابتدا بدون تماشاگر، سپس با تعداد محدود و این روزها به صورت کامل در برخی از کشورها انجام می شود. برای لیگ برتر ایران هنوز این اتفاق رخ نداده و مجوز بازگشت تماشاگران حتی به صورت محدود هم صادر نشده است. در چنین شرایطی اما خبر می رسد که بازی ایران و کره جنوبی در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ تماشاگران ویژه ای خواهد داشت.

دکتر امین نوروزی، مشاور پزشکی رئیس فدراسیون در این باره گفت: سیاست فدراسیون و شخص شهاب الدین عزیزی خادم بنا بر ورود تماشاگران در ورزشگاه های فوتبال طی مسابقات است که با توجه به محدودیتی که این روزها به خاطر شیوع کرونا در کشور وجود دارد نیازمند اقدام مرحله به مرحله و کارشناسی شده است. طبق صحبت های ریاست فدراسیون، در بازی برابر کره جنوبی که ۲۰ مهرماه به میزبانی ایران برگزار می شود، با اولویت و تکریم جامعه پزشکی، تلاش خواهیم کرد برای حضور این عزیزان برای تماشای این مسابقه در ورزشگاه آزادی برنامه ریزی و هماهنگی های لازم را انجام دهیم.

 مدیر پزشکی تیم های ملی در ادامه اضافه کرد: آنچه مسلم است، این امر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، طبق گایدلاین های پزشکی دوران کووید برای بازگشت تماشاچیان به ورزشگاه با ظرفیت محدود و با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با توجه به واکسینه بودن این عزیزان و همچنین طبق پروتکل ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت خواهد گرفت. در تلاش هستیم به عنوان اولین قدم این پروسه ورود تماشاگران به ورزشگاه ضمن تقدیر از تلاش های این گروه، زمینه بازگشت تماشاچیان به ورزشگاه رو به شکل مرحله به مرحله پیش ببریم.

تگ ها


تیم ملی ایران فدراسیون فوتبال امین نوروزی