مرحله چهارم رقابت‌های گرندپری/مردانی صاحب مدال ارزشمند برنز شد

......

 

سجاد مردانی تکواندوکار سنگین وزن کشورمان در مرحله نیمه نهایی نتیجه را به نماینده روسیه واگذار کرد و بر سکوی سومی مرحله چهارم مسابقات گرندپری 2018 ایستاد.
به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله چهارم مسابقات گرندپری در سال 2018 از ساعت 11:30 (به وقت تهران) امروز (جمعه - 27 مهرماه) در "منچستر" انگلیس آغاز و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.

بر اساس برنامه اعلامی امروز و در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات اوزان 68- و 80+ کیلوگرم انجام خواهد شد که ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران به روی شیاپ‌چانگ رفتند.
سجاد مردانی تکواندوکار وزن 80+کیلوگرم تکواندو کشورمان در نخستین گام توانست «گویلرمه سزاریو» از برزیل را 16 بر 11 شکست دهد؛ سپس با نتیجه 13 بر 7 «اسمائیل دویسبای» از قزاقستان قهرمان آسیا 2018 را از پیش رو برداشت؛ وی در ادامه برابر «وردان گولس» از کرواسی دارنده مدال تورنمنت‌های مختلف با نتیجه 8 بر 4 به برتری رسید.
سجاد در مرحله نیمه نهایی با «ولادیسلاو لارین» مبارزه کرد و در پایان دیداری حساس و نفس گیر 15 بر 12 نتیجه را واگذار کرد و به مدال برنز این دوره از رقابت‌ها رسید.
هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.
گفتنی است؛ این رقابت ها G4 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس تکواندو