مردامند: باید تراکتورسازی را ببریم

مدافع تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: با شکست برابر ذوب‌آهن شرمنده هواداران شدیم و برای جبران این باخت باید تراکتورسازی را شکست دهیم....

مدافع تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: با شکست برابر ذوب‌آهن شرمنده هواداران شدیم و برای جبران این باخت باید تراکتورسازی را شکست دهیم.

به گزارش مدال، محمدحسین مرادمند در مورد شکست یک بر صفر تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و در نیمه اول چهار موقعیت 90 درصد را از دست دادیم. در نیمه دوم هم شروع خوبی داشتیم، ولی در ادامه شرایط آب‌وهوایی تغییر کرد و ریتم بازی هم بنابه دلایلی عوض شد. ما در نیمه دوم پدیده همیشگی نبودیم. باید فیلم بازی را ببینیم و ضعف‌های‌مان را برطرف کنیم.

وی در ادامه افزود: ذوب‌آهن آمده بود که نبازد و موقعیت خاصی هم نداشت، در ضمن گل را هم روی اشباه خودمان دریافت کردیم. من ناراحتم که شرمنده هواداران شدیم و نتوانستیم یک هدیه کوچک به آنها بدهیم. امیدوارم در بازی با تراکتورسازی این باخت را جبران کنیم. هنوز اتفاق خاصی هم رخ نداده و ما همچنان چشم به قهرمانی داریم و می‌خواهیم تا آخرین هفته در کورس قهرمانی باشیم.

مدافع تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتورسازی می‌تواند در بازی بعدی تراکتورسازی را در تبریز شکست بدهد، عنوان کرد: ما اگر می‌خواهیم کارهای بزرگ انجام دهیم باید بزرگ فکر کنیم و توانایی فنی تیم در حدی است که می‌توانیم تراکتورسازی را از پیش رو برداریم. باید در این چند روز طرز فکرمان را تغییر داده، بزرگ فکر کنیم و دنبال شکست دادن تراکتورسازی باشیم.