مردایتالیایی نمی خواهد بازنده باشد/تغییرات احتمالی استقلال درهفته سوم

دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان امروز در حالی در هفته سوم لیگ برتر برگزار می شود که سرمربی ایتالیایی این تیم هنوز موفق نشده است که برد با استقلال را در کارنامه اش ثبت کند....

مردایتالیایی نمی خواهد بازنده باشد/تغییرات احتمالی استقلال درهفته سوم

به گزارش خبرنگار مدال، استراماچونی امروز، یک هفته مانده به دربی پایتخت فقط با یک تفکر شاگردانش را به میدان خواهد فرستاد، پیروزی تنها گزینه مرد ایتالیایی است چرا که او می خواهد بالاخره طعم پیروزی را بعد از گذشت 3 هفته از لیگ برتر با استقلال مزه مزه کند ضمن این که استراماچونی نمی خواهد با شکست در مسجد سلیمان قدم به هفته چهارم و دربی سرخابی ها بگذارد.
اولین تغییر استقلال در بازی امروز احتمالا تشکیل زوج یزدانی و دانشگر خواهد بود. این دو مدافع که به ترتیب هفته اول(یزدانی) و دوم (دانشگر)غایب بودند، مقابل نفت مسجدسلیمان به احتمال زیاد زوج دفاعی استقلال را تشکیل خواهند داد تا خط دفاعی آبی ها همچون دو هفته اول لیگ شکننده و آسیب پذیر نباشد. سمت چپ دفاع استقلال هم البته تغییراتی خواهد داشت. میلاد زکی‌پور از لیست هجده نفره این تیم خط خورده است و هروویه میلیچ دفاع چپ استقلال در بازی با مسجدسلیمان خواهد بود. خط هافبک آبی ها هم شاید بدون تغییر نباشد. آن جا که با مصدومیت فرشید باقری، احتمالا مسعود ریگی قرار بگیرد. البته ریگی یک خط عقب‌تر خواهد بود تا علی کریمی هم فضای بیشتری برای راه انداختن مهاجمان داشته باشد.  البته باید دید استراماچونی در این باره نهایتا چه تصمیمی خواهد گرفت.
مرد ایتالیایی امروز برای رسیدن به پیروزی همه کار خواهد کرد. او نمی خواهد بازنده میدان مقابل نفت مسجدسلیمان باشد.

 

بیشتر بخوانید:

واکنش مدیرعامل سابق استقلال به خصوصی سازی سرخابی ها

تگ ها


باشگاه استقلال تغییرات در ترکیب استقلال ترکیب احتمالی استقلال استقلال نفت مسجد سلیمان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال