مردم از روند پروژه‌های ورزش و جوانان استان سمنان گلایه‌مند هستند

سمنان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه روند اجرایی پروژه‌های حوزه ورزش و جوانان راضی کننده نیست، گفت: گلایه مردم از روند پروژه‌ها به‌حق است....

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر فخری عصر چهارشنبه در پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری و جذب اعتبارهای تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان سمنان به میزبانی سالن جلسات استانداری، ضمن اشاره به روند کند پروژه‌های ورزشی، بیان کرد: اقدامات انجام گرفته از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان در بحث پروژه‌های عمرانی رضایت بخش نیست.

وی با بیان اینکه ورزش دارای اهمیت بسزایی است اما برعکس در حوزه طرح‌های عمرانی شاهد هستیم که اهمیتی به پروژه‌ها داده نمی‌شود، ابراز کرد: پروژه‌های ورزشی در استان شاهد بدقولی‌های مکرر از سوی وزارت ورزش و جوانان است.

وعده‌های مکرر

معاون استاندار سمنان ضمن بیان اینکه از بدقولی‌های وزارت ورزش و وعده‌های عملی نشده، راضی نیستیم، تاکید کرد: از مسئولان ورزش و جوانان استان می‌خواهیم این گلایه‌ها را به وزارتخانه انتقال دهند، امروز در شهری مثل سمنان که کمترین سرانه ورزشی استان را دارد شاهد وجود پروژه‌های نیمه تمام ورزشی هستیم یا در شاهرود نزدیک به یک دهه هنوز نتوانسته‌ایم ورزشگاه ۱۵ هزار نفری را به بهره برداری کامل برسانیم.

فخری با بیان اینکه وزارت ورزش باید دستور رسیدگی به این طرح‌ها را صادر کند، ابراز داشت: جامعه نیازمند ترویج ورزش است اما بدون زیرساخت این امر امکان پذیر نخواهد بود که نمونه آن را می‌توان در روند بسیار کند پروژه‌های سفر رئیس جمهور در حوزه ورزش و جوانان مشاهده کرد.

وی با بیان اینکه باید گلایه‌های مردم و مسئولان استان در زمینه ورزش و جوانان به وزارت خانه منتقل شود، گفت: مردم گلایه مند هستند از سوی دیگر این گلایه به حق است چرا که بدقولی‌های مکرر در حوزه پروژه‌های ورزش و جوانان صورت پذیرفته است.

تگ ها


وزارت ورزش و جوانان منوچهر فخری استانداری سمنان ورزش و جوانان استان سمنان