مردم مائورو ایکاردی را نمی‌شناسند!

مائورو ایکاردی پس از داستان‌های بسیار در تابستان در روز آخر نقل و انتقالات اینتر را با قراردادی قرضی به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک کرد و حالا ستاره جوان PSG به حمایت از او پرداخته و گفته که مردم ستاره آرژانتینی را نمی‌شناسند....

مائورو ایکاردی پس از داستان‌های بسیار در تابستان در روز آخر نقل و انتقالات اینتر را با قراردادی قرضی به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک کرد و حالا ستاره جوان PSG به حمایت از او پرداخته و گفته که مردم ستاره آرژانتینی را نمی‌شناسند.

به گزارش مدال، پس از کش و قوس‌های فراوان «مائورو ایکاردی» در نهایت از اینتر جدا شد و به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیوست. در این بین بسیاری از هواداران رفتارهای ستاره آرژانتینی را مورد نقدهای تند خود قرار دادند اما حالا «کیلیان امباپه» مهاجم جوان و فرانسوی PSG درباره هم‌تیمی جدید خود لب به سخن گشود و به حمایت از او پرداخت.

امباپه که شب گذشته در مراسم The Best فیفا حضور داشت درباره مائورو ایکاردی و نظر مردم درباره او صحبت کرد: «او را انسان و بازیکن بسیار خوب می‌بینم. مردم او را براساس اتفاقات خارج از زمین قضاوت می‌کنند و البته تلاشی ندارند که او را بشناسند. او دوست جذاب و البته خجالتی‌ای است. مائورو برای موفقیت تیم همه کار می‌کند و برای پیراهنی که بر تن کرده می‌جنگد. او اگر در تیم جا بیفتد گل‌های بسیاری خواهد زد.»

بیشتر بخوانید:

واکنش ایکاردی به دشمنی مسی با او در تیم‌ملی

تگ ها


مائورو ایکاردی کیلیان امباپه ایکاردی پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فوتبال