مردی که جان ستاره های رئال مادرید را نجات داد!

رئال مادرید علیرغم نگرانی در مورد ماریانو دیاز نسبت به دیگر بازیکنان اطمینان دارد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پایان لالیگا بود که بازیکنان رئال مادرید راهی تعطیلات شدند و در بازگشت مشخص شد ماریانو دیاز مبتلا به ویروس کرونا شده است. اما تصمیم صحیح باشگاه مبنی بر عدم گرفتن تست در کمپ باعث شد جان بسیاری از بازیکنان این تیم نجات پیدا کند. در حال حاضر این بازیکن در شرایط قرنطینه قرار گرفته است.

این تصمیم از سوی نیکو میهیچ، مدیر پزشکی رئال مادرید گرفته شده و او از بازیکنان خواسته برای انجام تست کرونا لازم نیست به کمپ باشگاه بیایند و در همان خانه از آنها تست گرفته می شوئد. در واقع این تصمیم درست احتمالا باعث جلوگیری از عدم ابتلای دیگر بازیکنان در هنگام نزدیک شدن به ماریانو دیاز شده و حالا خیال رئال مادرید از عدم شیوع این بیماری در باشگاه راحت است.

اما گذشته از نگرانی های رئال مادرید در مورد تست ماریانو، ال پایس روز چهارشنبه گزارش داد که موارد ابتلا به ویروس کرونا در هفته گذشته در مادرید ۴۱۳ درصد افزایش یافته و همین روند می تواند عواقبی برای بازیکنان نیز در پی داشته است. در تاریخ ۲۰ ژوئن، کل موارد گزارش شده در هفته گذشته ۲۶۹ نفر بوده اند، اما هفت روز و بعد در تاریخ ۲۷ ژوئیه، تعداد کل مبتلایان در هفته ۱۳۸۱ نفر بوده است. البته شرایط در ایالت کاتالونیا نیز متفاوت نیست و شیوع ویروس به قدی دوباره حاد شده که احتمال فراوانی وجود دارد دیدار برگشت بارسلونا مقابل ناپولی در پرتغال برگزار شود.

تگ ها


ویروس کرونا ماریانو دیاز میخیا رئال مادرید