مرد ایتالیایی؛ کلید ماندن کریستیانو رونالدو در یووه

نشریه تورینی توتو اسپورت مدعی شد کریستیانو رونالدو تا پایان قراردادش یعنی ژوئن ۲۰۲۲ در یوونتوس خواهد ماند و فرد کلیدی در این قضیه آندره آ پیرلو خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گفته می‌شود که آندره آ پیرلو از روز اول حضور خود در یوونتوس حس بسیار خوبی را در کریستیانو رونالدو ایجاد کرده و این فوق ستاره پرتغالی مصمم است که در سال اول حضور او در بیانکونری به وی در کسب جام ها کمک کند.

از طرف دیگر پیرلو کاملاً آماده است تا به ستاره پرتغالی در راه رسیدن به اهداف شخصی اش کمک کند و در واقع کریستیانو رونالدو را متقاعد کرده که تا پایان قراردادش یعنی ژوئن ۲۰۲۲ در یوونتوس باقی بماند.

رونالدو فصل را فوق العاده آغاز کرده و در پنج بازی ابتدایی برای یوونتوس موفق به ثبت هشت گل شده است. او همچنین در دیدار شنبه شب بانوی پیر برابر کالیاری هر دو گل تیمش را به ثمر رساند؛ موضوعی که باعث شد پیرلو به تمجید از این فوق ستاره پرتغالی بپردازد و بگوید: " همانطور که همه ما می دانستیم رونالدو یک بازیکن حرفه ای و عالی است. او در مسابقه و تمرین برای همه اطرافیانش الگو است. تنها توصیه ای که می توانم به او بکنم این است که اینگونه ادامه دهد."

 

بیشتر بخوانید:

واکنش یوونتوس به شایعات بازگشت رونالدو به رئال

عبور رونالدو از پوشکاش؛ پیش به سوی رکورد تاریخی

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال