مرد ترسناک؛ گزینه ریاست بایرن

انتظار میرود هوینس به زودی ریاست باشگاه بایرن مونیخ را کنار بگذارد. تصمیمگیری در این رابطه، در جلسه سیام نوامبر گرفته خوا ......

انتظار می‌رود هوینس به زودی ریاست باشگاه بایرن مونیخ را کنار بگذارد. تصمیم‌گیری در این رابطه، در جلسه سی‌ام نوامبر گرفته خواهد شد و طبق ادعای نشریه بیلد، اولی کان اصلی‌ترین گزینه برای جانشینی هوینس است. کان رابطه نزدیکی با هوینس دارد و می‌تواند بار دیگر رهبری باشگاه را برعهده بگیرد، همانطور که در زمان بازیگری‌اش، کاپیتان تیم بود و در داخل زمین تیم را رهبری می‌کرد. لوتار ماتئوس، دیگر ستاره سابق بایرن نیز اولی کان را گزینه بسیار مناسبی می‌داند.  

او اخیرا در مصاحبه‌ای گفته بود: «اولی کان باید ریاست هیات مدیره را از رومینیگه بگیرد. او چهره بایرن مونیخ است و دی ان ای باشگاه در او وجود دارد. اولیور فوق العاده حرفه ای است، انگیزه بالایی دارد، همیشه رو به جلو حرکت می‌کند و از مسائل مالی سر در می‌آورد. من به او برای آینده بایرن اعتماد دارم.»  کان یکی از بزرگترین دروازه بان های نسل خود به حساب می‌آید. او سال 1994 به بایرن پیوست و 14 سال در درون دروازه این تیم ایستاد. او 632بازی برای باواریایی‌ها انجام داد و یک قهرمانی چمپیونزلیگ و 8 قهرمانی بوندسلیگا به دست آورد.

 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال