مرد دومتری استقلال یقه به یقه با سلطان اوت(عکس)

در اواسط نیمه اول دیدار پیکان و استقلال یک اتفاق عجیب رخ داد که با ورود داور مسابقه به صحنه همراه بود....

به گزارش "ورزش سه"، پیکان و استقلال عصر شنبه در چارچوب رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر به تساوی بدون گل رسیدند. در جریان این مسابقه یک درگیری عجیب اتفاق افتاد؛ جایی که شیخ دیاباته و نادر محمدی با هم دست به یقه شدند و از سوی داور بازی با کارت زرد جریمه شدند.


در اواسط نیمه اول مسابقه استقلال و پیکان قبل از آنکه آبی های پایتخت ضربه کرنر به دست آمده را روی دروازه بفرستند، نادر محمدی مدافع خودروسازان به عنوان یارگیر دیاباته به صورت من تو من با  او حرکت می کرد و همین مساله سبب عصبانیت مهاجم خارجی استقلال شد.


در این صحنه دیاباته از کوره در رفت و با مدافع اوت انداز پیکان دست به یقه شد. با ورود سریع رضا کرمانشاهی داور مسابقه به صحنه او ابتدا بابت رفتار دیاباته و پایان غائله این مهاجم را با کارت زرد جریمه کرد.

در ادامه وقتی نادر محمدی و سایر بازیکنان پیکان با اعتراض به کرمانشاهی مدعی شدند که مهاجم استقلال به خاطر رفتار غیرفوتبالی اش بابت کارت قرمز دریافت می کرده، داور بازی یک کارت زرد هم به اوت انداز پیکانی ها نشان داد.


درگیری دیاباته و محمدی ثانیه هایی از وقت بازی را نیز گرفت و باعث شد تا شاهد یک توقف کوتاه در جریان بازی حساس استقلال و پیکان باشیم.


عکس ها: سعید زارعیان

تگ ها


دیاباته استقلال تهران نادر محمدی پیکان تهران