مرد سال جهان در لیست خرید رئال مادرید

نشریه آ.اس خبر از احتمال انتقال رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ به رئال مادرید داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هدف اصلی رئال مادرید در فصل تابستان جذب یک مهاجم گلزن و جدید خواهد بود. بیش از دو سال از قرارداد لواندوفسکی ۳۲ ساله با بایرن مونیخ باقی مانده و امسال دوباره شایعاتی در مورد احتمال انتقال رابرت لواندوفسکی به رئال مادرید مطرح شده است. نشریه آ.اس مدعی شد بایرن مونیخ در تابستان امسال می تواند اجازه فروش مهاجم خود به مبلغ ۵۲ میلیون پوند را صادر کند تا اینگونه بخشی از خسارات ناشی از شیوع ویروس کرونا فراهم شود.

رئال مادرید در تابستان امسال به دنبال جذب بازیکنانی مانند ارلینگ هالند یا کیلیان امباپه خواهد بود، اما خود فلورنتینو پرز نیز چندی قبل اعتراف کرد با شرایط فعلی مالی و البته منتفی شدن پروژه سوپرلیگ، امکان خرید چنین بازیکنان گران قیمتی حداقل در مقطع فعلی ممکن نخواهد بود و شاید رئال مادرید نتواند بازیکنان نظر خود را جذب بکند.

بدین ترتیب ممکن است رئال مادرید دوباره برای خرید رابرت لواندوفسکی اقدام بکند. پینی زاهاوی، مدیر برنامه این بازیکن به پیشنهادات برای انتقال لواندوفسکی گوش خواهد داد و خود او نیز در گذشته چندین بار به صورت تلویحی در مورد احتمال بازی کردن در پایتخت اسپانیا صحبت کرده است. با جدایی هانسی فلیک، رابرت لوااندوفسکی بی میل نیست در اواخر دوران ورزشی خود بازی کردن در تیمی بزرگ خارج از بوندسلیگا را نیز تجربه بکند و ممکن است در هفته های پیش رو شاهد جدی تر شدن شایعات حضور این بازیکن در رئال مادرید باشیم.

بیشتر بخوانید:

راهکار جالب رئال برای خلاصی از مهاجم گرانقیمت

یک نام غیرمنتظره در لیست خرید رئال مادرید

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ فلورنتینو پرز روبرت لواندوفسکی فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال