مرد شماره یک تنیس دنیا در فینال طرفدار ایتالیاست

نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس دنیا، ابراز امیدواری کرد که تیم ملی ایتالیا در فینال یورو مقابل انگلیس به پیروزی برسد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی فردا شب دو تیم انگلیس و ایتالیا در ومبلی لندن فینال رقابت‌های یورو را برگزار خواهند کرد که ۱۵ مایل آن طرف‌تر نواک جوکوویچ در فینال رقابت‌های ویمبلدون به مصاف تنیسور ایتالیایی یعنی متئو برتینی خواهد رفت؛ اما نکته جالب اینکه برتینی اولین تنیسور ایتالیایی است که در تاریخ ۱۴۴ ساله ویمبلدون به فینال این رقابت‌ها راه یافته است.

نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس دنیا، در این رابطه گفت: "فوتبال و تنیس! این خارق العاده است. برتینی چیز زیادی برای از دست دادن در برابر من ندارد اما شاید ایتالیا چیزهای بیشتری برای از دست دادن مقابل انگلیس داشته باشد. امیدوارم مسابقاتی فوق العاده باشد و فقط در بازی عصر ایتالیا برنده شود."

گفتنی است نواک جوکوویچ به زبان ایتالیایی کاملاً مسلط است و بیشتر وقت خود را در این کشور می گذراند. همچنین مرد شماره یک تنیس جهان پیش از این با متئو برتینی تمرین کرده است. او همچنین یک طرفدار پر و پا قرص فوتبال محسوب می‌شود و به سری آ و باشگاه میلان نیز علاقه زیادی دارد بنابراین خیلی هم عجیب نیست که می‌بینیم او فردا و در مسابقه فینال یورو طرفدار آتزوری است.

تگ ها


نواک جوکوویچ تیم ملی ایتالیا تنیس یورو ۲۰۲۰