مرد کروات محل اردوی سرخ پوشان را مشخص کرد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ قصد دارد برای آماده سازی هر چه بیشتر بازیکنان تیم پرسپولیس پیش از شروع لیگ برتر هفدهم، بازیکنانش را به اردوی خارج از کشور ببرد تا بازیکنان حدود 10 روز را به صورت فشرده تمرین کنند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ قصد دارد برای آماده سازی هر چه بیشتر بازیکنان تیم پرسپولیس پیش از شروع لیگ برتر هفدهم، بازیکنانش را به اردوی خارج از کشور ببرد تا بازیکنان حدود 10 روز را به صورت فشرده تمرین کنند ...

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ قصد دارد برای آماده سازی هر چه بیشتر بازیکنان تیم پرسپولیس پیش از شروع لیگ برتر هفدهم، بازیکنانش را به اردوی خارج از کشور ببرد تا بازیکنان حدود 10 روز را به صورت فشرده تمرین کنند.

سرمربی کروات پرسپولیس در همین رابطه منطقه واراژدین در کرواسی را مد نظر قرار داده و در صورت فراهم شدن شرایط، اردوی تابستانی پرسپولیس به احتمال فراوان در این شهر برگزار خواهد شد.

منطقه واراژدین در نزدیکی مرز اسلوونی است و کمپی که برانکو در نظر گرفته از بهترین کمپ های اروپاست که در یک منطقه خوش آب و هوا هم واقع شده است.