۱۱ مرد یحیی برای تقابل با مس رفسنجان

تیم پرسپولیس با ترکیبی متفاوت نسبت به بازی قبلی در مقابل مس رفسنجان صف آرایی خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، هواداران پرسپولیس طی فصول اخیر کم پیش  آمده برای جشن برد مدت زیادی منتظر بمانند. اکنون اما ۲۳ روز از آخرین برد پرسپولیس گذشته و طی دو هفته اخیر آنها در لیگ یک باخت و یک تساوی را پشت سر گذاشته‌اند.

یحیی گل‌محمدی اکنون در تقابل با محمد ربیعی به دنبال این است تا تیمش را به برد رسانده تا بار دیگر به جمع مدعیان بازگردند. جدالی سخت در رفسنجان که باید دید سرخپوشان تهرانی قادر به کسب نتیجه مدنظر خود خواهند بود یا خیر.


بوژیدار رادوشوویچ بعد از حضور در ترکیب اصلی در هفته گذشته مقابل گل‌گهر سیرجان، اکنون بار دیگر شانس حضور در دروازه این تیم را به دست آورده و باید دید مقابل نارنجی‌پوشان رفسنجانی‌ چه نمایشی به جا خواهد گذاشت تا امیدوار باشد حامد لک را همچنان نیمکت‌نشین خود کند و آیا قادر خواهد بود اولین کلین‌شیت فصل پرسپولیس را ثبت کند یا خیر.

بوژیدار رادوشویچ برای دومین بار متوالی در ترکیب اصلی خواهد بود.

برای خط دفاعی باید شاهد شکل‌گیری ترکیب سیدجلال حسینی در کنار فرشاد فرجی و علی نعمتی بود.  ترکیبی که به دنبال حفظ دروازه این تیم برابر حمله‌وران حریف خواهند بود تا شاید اولین کلین شیت این تیم را نیز شکل دهند. سعید آقایی در سمت چپ و مهدی شیری نیز در سمت راست دفاعی حاضر خواهند شد تا ساختار دفاعی این تیم را شکل دهند.

در خط میانی نیز رضا اسدی و میلاد سرلک حاضر خواهند شد و مهدی ترابی نیز دیگر بازیکن این خط با قدرت تهاجمی بالاتر برای حمله به ساختار دفاعی حریف و بازیسازی خواهد بود. ترابی به عنوان دیگر ملی‌پوش پرسپولیس در این خط باید دید در این بازی چه نمایشی خواهد داشت و آیا استارت دوباره‌ای برای موفقیت در جمع شاگردان یحیی را از این جدال خواهد داشت یا خیر.


عیسی آل‌کثیر در سه ضلعی خط حمله سرخپوشان مهاجم نوک پرسپولیس است.

برای خط حمله هم امید عالیشاه در کنار عیسی آل‌کثیر به میدان خواهد رفت. بعد از موفقیت فاز هجومی پرسپولیس در دو بازی ابتدایی، اکنون آن ها در دو دیدار قبلی‌شان تنها یک گل به ثمر رسانده‌اند و باید دید برابر نارنجی‌پوشان مس رفسنجان چه نمایشی خواهند داشت.

ترکیب پرسپولیس


چالش اصلی یحیی گل‌محمدی برگزاری بازی در ارتفاع بالاست. همچنین سوال اصلی این است که آیا او از سه ملی پوش خود استفاده خواهد کرد یا خیر؟

دیدار دو تیم امروز از ساعت ۱۶ در استادیوم شهید حاج مجید زینلی برگزار خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران مس رفسنجان