۱۱ مرد یحیی برای شکست التعاون عربستان

کادرفنی سرخ ها ترکیبی قابل پیش بینی را در مقابل التعاون به زمین فرستاده اند....

به گزارش "ورزش سه"، ترکیب تیم پرسپولیس برای دیدار با التعاون مشخص شد و طبق آن، خریدهای جدید پرسپولیس به جز علی شجاعی و آرمان رمضانی همگی در ترکیب اصلی حضور دارند.

سرخ ها در این بازی نسبت به دیدار آسیایی قبلی خود تغییرات زیادی را خواهند داشت که از جمله آن می‌توان به غیبت مهدی ترابی و علی علیپور اشاره کرد. علیپور هر دو گل سرخ ها در بازی با شارجه را به ثمر رساند و حالا سرمربی پرسپولیس وظیفه گلزنی را بر دوش عیسی آل کثیر قرار داده است.


دروازه بان فصل گذشته ماشین سازی از مرحله فرار از سقوط بهمراه این تیم اکنون به حضور در آسیا با پرسپولیس رسیده تا یک چالش بزرگ را پیش روی خود ببیند. او به عنوان جانشین علیرضا بیرانوند کار سختی پیش رو خواهد داشت و در اولین تجربه آسیایی با کنار زدن بوژیدار رادوشوویچ در درون دروازه حاضر خواهد شد تا مقابل التعاون به دنبال اولین کلین شیت خود با پیراهن پرسپولیس باشد.

خط دفاعی با نفرات تازه
در خط دفاعی حضور شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان در قلب دفاعی قطعی به نظر می‌رسد و در سمت چپ دفاعی نیز از سعید آقایی به عنوان خرید جدید رونمایی خواهد شد. در سمت راست نیز در غیاب مهدی شیری، سیامک نعمتی به میدان خواهد رفت تا هر دو جناح سرخ‌ها با قدرت نفوذی بالا باشند.

مهره های مورد علاقه یحیی در خط هافبک
در خط میانی نیز سرخ‌ها تغییراتی خواهند داشت. کمال کامیابی نیا که به مصدومیت جزیی مواجه بوده، در این بازی در ترکیب اصلی حاضر نخواهد بود تا میلاد سرلک در کنار احمد نوراللهی اولین تجربه خود را پشت سر بگذارد. دو بازیکن دیگر پرسپولیس نیز در خط میانی با حضور احسان پهلوان و بشار رسن شکل خواهند گرفت.

زوج خط حمله؛ آل کثیر - امیری
بعد از جدایی علی علیپور، امید اول گلزنی پرسپولیس در ادامه عیسی آل کثیر خواهد بود. مهاجم فصل گذشته نفت آبادان اکنون با پیراهن شماره ۹ سرخ‌ها با ادعای بالایی برای موفقیت پا به ترکیب خواهد گذاشت و باید دید مقابل التعاون موفق خواهد بود یا خیر. در کنار او نیز وحید امیری حاضر خواهد شد تا اینبار زوج جدیدی را با یکدیگر شکل دهند و به دنبال اولین برد آسیایی باشند.

ترکیب پرسپولیس در مقابل التعاون:


حامد لک
شجاع خلیل زاده
محمدحسین کنعانی زادگان
سعید آقایی
سیامک نعمتی
احسان پهلوان
احمد نوراللهی
میلاد سرلک
بشار رسن
وحید امیری
عیسی آل کثیر

دیدار دو تیم پرسپولیس و التعاون امشب ساعت ۲۲:۳۰ در دوحه برگزار خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران