مرزبان: بازیکنان سپاهان ناراحت امتیازات از دست رفته‌اند

مربی تیم فوتبال سپاهان می گوید پیکان روی ضدحملات تیم خطرناکی است و البته از انتخاب یک استراتژی برای مقابله با این تیم حرف زد....

به گزارش ورزش سه، علیرضا مرزبان مربی تیم فوتبال سپاهان در کنفرانس خبری قبل از بازی با پیکان، اظهار کرد: آنالیز بازی پیکان نشان داد این تیم خیلی خوب روی ضدحمله‌ها کار می‌کند و بازیکنان آن روی پرتاب‌های دستی در مناطق مختلف زمین مهارت دارند که سعی کردیم با انتخاب یک استراتژی این مسئله را خنثی کنیم؛ تیم ما وضعیت خوبی دارد، هر روز قدم رو به جلو بر می‌داریم و مشکلاتی که مقابل تیم‌های خاص وجود دارد را رفع می‌کنیم.


وی ادامه داد: سعی می‌کنیم مقابل تیم‌هایی که مقابل ما بازی خاص ارائه می‌دهند مسیری را انتخاب کنیم که از مشکلات خارج شویم و فوتبالی بازی کنیم که مردم از آن لذت ببرند. از امتیازاتی که کسب شده در چند بازی اخیر راضی نیستیم، تیم حرکت رو به جلو دارد و به هواداران قول دادیم تا روز آخر جز مدعیان باشیم که امیدوارم فردا بازی زیبا از طرف سپاهان شاهد باشیم.


مربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص نحوه بازی تیم فوتبال پیکان، عنوان کرد: حق هر تیمی است که از روش‌های خاص خود برای بازی استفاده کند، ولی ما هم خطوط دفاعی را ترمیم و گُلر را آماده کردیم تا یک ضد تاکتیک علیه تاکتیک آنها داشته باشیم.


مرزبان با بیان اینکه در بازی مقابل ماشین سازی، پرسپولیس و فولاد می‌توانستیم سه امتیاز بگیریم، اضافه کرد: بازی مقابل ماشین سازی را به خاطر دو پنالتی از دست دادیم، روبروی پرسپولیس تیم برتر میدان بودیم و می‌توانستیم در دقایق آخر برنده بازی باشیم که با عکس‌العمل خوب حامد لک مواجه شدیم و در بازی با فولاد بعد از محاسبات علمی که داشتیم از دقیقه ۶۰ تا آخر بازی تنها ۱۲ دقیقه توپ در جریان بود.


وی افزود: برای تیم ما مهم است که می‌تواند به رقبا حمله کند، اتحاد درونی داریم و بازیکنان انگیزه بزرگی دارند که نیازی به انگیزه‌های خارجی نیست، از اول به هواداران قول دادیم جز مدعیان باشیم.


وی ادامه داد: بازیکنان به خاطر نتایج ضعیف ناراحت هستند. تجربه یک تیم جدید با تفکرات جدید در حال اجرا است که سعی می‌کنیم فوتبالی زیبا ارائه دهیم.


مربی تیم فوتبال سپاهان در رابطه با دفاع این تیم، گفت: کار دفاعی ما خوب است، اما وقتی سه پنالتی پشت سر هم گرفته می‌شود، دفاع ما زیر سوال می‌رود. در بازی با پرسپولیس نصف شانس هم به این تیم ندادیم و مقابل فولاد هم یک شانس گل با گلی که زدند داشتند و ما می‌توانستیم شش گل به ثمر برسانیم. از دفاع راضی هستیم، به خصوص زمانی که پرس از جلو انجام می‌دهیم.


مرزبان با اشاره به اینکه از تیم داوری انتظار داریم حرفه‌ای تر عمل کند، اظهار کرد: بازی با فولاد از دقیقه ۶۰ تا ۹۵ فقط ۱۲ دقیقه توپ در جریان بود که این مسئله برای فوتبالی که اسم آن را حرفه‌ای می‌گذاریم دردناک است. از تیم داوری انتظار داریم وقتی تیمی وقت کشی می‌کند دقایق آن را محاسبه کند و پنج دقیقه وقت اضافه ای که گرفته شد شش دقیقه مسئله خاصی را ایجاد نمی‌کند. به دنبال فوتبالی شرافتمندانه هستیم و این را زمان بازی ما می‌شود دید. به بازیکنان گفتیم وقتی آسیب می‌بینید اگر درد هم دارید بلند شوید تا فوتبالی جوانمردانه باشد.


وی افزود: پایبند حرف خود به هواداران وفادار سپاهان هستیم و این قول را به آنها می‌دهیم که تا آخرین روز جز مدعیان قهرمانی باشیم. نصف عمر خود را در فوتبال ایران بودم و چهار قهرمانی دارم که احساس می‌کنم امسال سپاهان قهرمان می‌شود و هیچ چیز نمی‌تواند جلوی ما را بگیرد

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان علیرضا مرزبان پیکان تهران