مرزبان: با کمک هواداران شرایط نفت را خوب می‌کنیم

سرمربی مدنظر باشگاه مسجد سلیمان گفت: هم ما و هم استقلال بحرانزده هستیم اما میخواهیم در اولین بازی به هوادارانمان کادو بدهیم ......

سرمربی مدنظر باشگاه مسجد سلیمان گفت: هم ما و هم استقلال بحران‌زده هستیم اما می‌خواهیم در اولین بازی به هوادارانمان کادو بدهیم.
علیرضا مرزبان که با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان برای هدایت این تیم به توافق رسیده در این خصوص به رادیو ورزش گفت: صبح امروز راهی اهواز می‌شوم تا از آنجا به مسجدسلیمان بروم. با صحبت‌هایی که با مسئولان این تیم داشتم تلاش خواهیم کرد تا وضعیت نفت مسجدسلیمان را بهتر کنیم هرچند که وضعیت فعلی تیم خوب نیست و نتایج خوبی نگرفته‌اند اما امیدواریم که کارها خوب پیش برود و باید ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.
وی درباره اینکه گفته می‌شود این تیم مشکلات مالی دارد افزود: به هر حال مسائلی وجود دارد که ما باید آن را درون خودمان حل کنیم اما در وهله اول باید تلاش کنیم تا تیم را از نظر روحی ـ روانی به آمادگی برسانیم؛ چراکه مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.
مرزبان افزود: نفت مسجدسلیمان هواداران پرشوری دارد و از این تیم حمایت بسیار خوبی می‌کنند. امیدوار هستیم که با کمک هواداران بتوانیم وضعیت تیم را بهتر کنیم و در جدول خودمان را بالاتر بکشیم.
وی درباره بازی با استقلال که اولین بازی نفت مسجدسلیمان بعد از تعطیلی لیگ خواهد بود، تصریح کرد: قطعاً کار سختی پیش روی ماست اما نه فقط برای ما، بلکه برای همه تیم‌ها کار سخت است. البته استقلال هم مثل ما نتایج خوبی نگرفته و به شخصه انتظار بیشتری از استقلال داشتم. معتقدم که تیم استقلال هم مثل ما دچار بحران است و کار هر دو تیم سخت خواهد بود اما ما می‌خواهیم در این بازی کادوی خوبی به هوادارانمان بدهیم.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال