مرزبان:خسته شده‌ام!/از داوری‌ها گله دارم، این عدالت نیست

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت:از این همه اتفاق خسته شدهام. به گزارش مدال ،علیرضا مرزبان بعد از دیدار تیمش م ......

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت:از این همه اتفاق خسته شده‌ام.

به گزارش مدال ،علیرضا مرزبان   بعد از دیدار تیمش مقابل استقلال گفت:در ابتدا از همه هواداران تیممان تشکر می‌کنم. ما 3 بازی است که فوتبال خوب و با کیفیتی به نمایش می‌گذاریم ولی همه دیدند باید به سود ما پنالتی می‌گرفتند. من واقعا از این اتفاقات خسته شدم.

*از داوری‌ها گله دارم

وی ادامه داد: ما از داوری‌ها گله مند هستیم. خیلی‌ها به ما گفتند که باید روی کولی‌بالی پنالتی می‌گرفتند اما او را اخراج کردند. از این مسائل خسته شده‌ام. این موارد ما را به شک می‌اندازد. به بازیکن استقلال کارت قرمز داده شده و به بازیکن ما هم کارت قرمز می‌دهند تا همه چیز مساوی شود.

*این عدالت نیست

سرمربی نفت مسجدسلیمان تاکید کرد: این عدالت نیست. من بازیکنانم را به گوشه زمین بردم تا شرافت کاری داشته باشند اما می‌بینیم که پنالتی‌های ما را نمی‌گیرند و حتی این موضوع در برنامه‌های تلویزینی هم دیده شده است. من از کمیته داوران درخواست می‌کنم که احترام‌ها را حفظ کنند. ما نباید به برخی از مسائل شک کنیم.

* به تیم های بالای جدول باخته‌ایم

مرزبان درباره صحبت‌هایش با هواداران هم اظهار داشت: می‌دانیم که باید رقابت کنیم اما ما با تیم‌های بالای جدول مثل سایپا، سپاهان و همین استقلال بازی کردیم که همگی در بالای جدول هستند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال