Banner

مرغ علیپور یک پا دارد؛می خواهم بروم!

مهاجم پرسپولیس به دنبال جدایی از پرسپولیس است آن هم در حالی که زمان نقل و انتقالات فوتبال ایران به پایان رسیده است....

به گزارش مدال، علی علیپور مهاجم گلزن پرسپولیس طی فصول اخیر هم چنان به دنبال جدایی از این تیم است. این مهاجم 24 ساله که در فصل نقل و انتقلات پیشنهاداتی از چند تیم خارجی دریافت کرده و باشگاه پرسپولیس نیز دریافت این پیشنهادات را تایید کرده بود،درنهایت پس از مذاکرات و نشست هایی که با ایرج عرب و دیگر مسئولان باشگاه داشت،راضی شد تا در پرسپولیس مانده و یک فصل دیگر برای این تیم بازی کند.
اما تنها پس از گذشت دو هفته ابتدایی لیگ نوزدهم،علیپور برای جدایی از پرسپولیس پا را در یک کفش کرده و امروز در دو استوری جداگانه صراحتا نارضایتی خود را از ادامه همکاری با سرخ ها اعلام کرده است.

در این میان اگرچه برخی انتشار این استوری ها را مرتبط به انتقادات زیادی که هواداران پرسپولیس از عملکرد علیپور در بازی روز قبل با تراکتور داشتند مرتبط می دانند،اما خبرهای موثق دریافتی خبرنگار مدال حاکی از آن است که علی علیپور به رغم پایان زمان نقل و انتقالات فوتبال ایران،به دنبال جدایی از پرسپولیس بوده و این موضوع را به مدیریت باشگاه،انصاری فرد و کالدرون نیز اعلام کرده است.

گفتنی است که انصاری فرد و کالدرون صراحتا مخالفت خود را با این جدایی اعلام کرده اند و به علیپور هم گفته اند که به هیچ وجه با جدایی او در این مقطع موافقت نخواهند کرد.

به هر روی پرسپولیس این روزها با کمبود مهاجم مواجه است و مخالفت شدید انصاری فرد و کالدرون با جدایی علیپور نیز نشان می دهد که جونیور براندائو مهاجم برزیلی تازه وارد سرخ ها هم گویا چندان چنگی به دل نمی زند.

بیشتربخوانید:

علیپور: کمک می‌کنم جونیور زودتر در پرسپولیس جا بیفتد

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران تلاش علیپور برای جدایی پرسپولیس تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال