مرفاوی:آینده استقلال با شفر قابل پیش بینی نیست

پیشکسوت باشگاه استقلال برای سرمربی جدید این تیم آرزوی موفقیت دارد، اما می گوید که نمی شود آینده این تیم را با وینفرد شفر پیش بینی کرد ......

پیشکسوت باشگاه استقلال برای سرمربی جدید این تیم آرزوی موفقیت دارد، اما می گوید که نمی شود آینده این تیم را با «وینفرد شفر» پیش بینی کرد.

صمد مرفاوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره انتخاب «وینفرد شفر» به عنوان سرمربی تیم استقلال، اظهار داشت: اولاً برای شفر آرزوی موفقیت دارم. شفر مربی باتجربه ای است که او را از قبل هم می شناختیم و در کل مربی شناخته شده ای به حساب می آید. امیدوارم شفر در کارش موفق باشد و استقلال را به موفقیت های بزرگ برساند. به شخصه به انتخاب باشگاه احترام می گذارم و امیدوارم انتخاب شفر خیر باشد.

وی افزود: شفر مربی باتجربه ای است، اما نمی توان درباره او چیزی را پیش بینی کرد. شفر باید کارش را انجام بدهد و از الان نمی شود گفت یک مربی نمی تواند گزینه خوبی باشد یا موفق نمی شود. چیزی که باید در نظر گرفت این است که هیچ مربی نمی تواند تضمین بدهد که در استقلال موفق می شود. امیدوارم با هماهنگی باشگاه شفر در استقلال موفق شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به بحث های مطرح شده در مورد حضور گزینه هایی مانند فاتح تریم در این تیم، خاطرنشان کرد: باید تمام جوانب را در نظر گرفت. الان ما بیاییم، این همه پول به تریم بدهیم و نتیجه هم نگیرد، مشکلات زیادی به وجود می آید. استقلال با توجه به داشته ها و شرایطش مربی انتخاب کرد. فاتح تریم برای خودش یک اسم و برند بود، اما به هرحال حضور شفر را به فال نیک می گیریم.

مرفاوی ادامه داد: آینده استقلال را عملکرد بازیکنان و مربی تیم مشخص می کند، عملکردی که از امروز با شروع به کار مربی جدید می توان آن را مورد ارزیابی قرار داد. الان نمی شود آینده استقلال را با شفر پیش بینی کرد و فقط می توانیم و باید خوش بین باشیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال