مرفاوی استقلال را تهدید کرد

پیشکسوت استقلال گفت: 6 سال است که از استقلال شکایت کردم و حکم کسر امتیاز از این باشگاه دارم اما به خاطر هواداران و علاقه به این تیم فعلا اقدامی نکردم اما اگر به پولم نرسم مجبور به پیگیری از شکایتم می شوم ......

پیشکسوت استقلال گفت: 6 سال است که از استقلال شکایت کردم و حکم کسر امتیاز از این باشگاه دارم اما به خاطر هواداران و علاقه به این تیم فعلا اقدامی نکردم اما اگر به پولم نرسم مجبور به پیگیری از شکایتم می شوم.

به گزارش مدال به نقل از  افکارنیوز، صمد مرفاوی گفت: 6 سال است که ازاستقلال شکایت کردم و حکم کسر امتیاز از این باشگاه دارم اما به خاطر هواداران و علاقه به این تیم فعلا اقدامی نکردم اما اگر به پولم نرسم مجبور به پیگیری از شکایتم می شوم.

وی افزود: الان نمی توان از شفر توقع معجزه داشت و عملکردش را مورد بررسی قرارداد او نیاز به زمان دارد .در این بین دستیاران داخلی هم کمک زیادی به این مربی خواهند کرد و امیدوارم استقلال در ادامه مسابقات به نتیجه لازم برسد.

مرفاوی ادامه داد: همان زمان که از استقلال طلب داشتم شکایت کردم و کمیته انضباطی استقلال را محکوم به پرداخت مطالباتم کرد اما آن زمان فدراسیون و سازمان لیگ از اجرای حکم سرباز زدند.

وی درمورد دربی 85 گفت: استقلال روز سختی در دربی خواهد داشت و باید دید این تیم با مربی تازه وارد خود با چه تاکتیکی به میدان می رود و امیدوارم آبی پوشان با آمادگی کامل به میدان بروند.

 

 

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال