مرفاوی: مهم نیست من مدیرفنی باشم یا عبداللهی

مربی استقلال توضیحاتی را درباره وضعیت این تیم بعد از حضور کادرفنی جدید ارائه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، صمد مرفاوی در حاشیه تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران بیان کرد: در شروع کار مقداری مسائل بوده، مدیریت تغییر کرده و طبیعی است که نیاز به زمان است تا قراردادها تنظیم شود  اما این جلوی کار ما را نگرفته، با همین نفرات به کارمان ادامه می‌دهیم. امیدوارم با همین نفراتی که داریم و همه هم توانمند هستند کارمان را ادامه بدهیم.


وی درباره وضعیت میلیچ و دیاباته تاکید کرد: هنوز مشخص نیست. باشگاه چیزی به ما اعلام نکرده اما امیدواریم آن‌ها هم به جمع ما اضافه شوند.


مربی استقلال با اشاره به مصاحبه ای که چند روز پیش انجام داد و اعلام کرد مدیرفنی آبی ها است و از طرفی باشگاه نصرالله عبداللهی را منصوب کرده گفت: الان پست در مجموعه ما مهم نیست. مهم همبستگی است که همه باید داشته باشیم. تیم باید شرایط خوبی پیدا کند تا ان‌شاالله کارهای بزرگی انجام بدهیم. این مسائل برای گروه ما زیاد مهم نیست.


مرفاوی درباره نقل و انتقالات استقلال تاکید کرد: هنوز نقل و انتقالات ما جریان دارد. امیدواریم در آینده بازهم اتفاقات خوبی بیفتد.


وی درباره شانس موفقیت استقلال در فصل جدید گفت: طبیعی است که اوایل هرکاری مشکلات خاص خودش را دارد. ما باید سعی کنیم این مشکلات را کم کنیم. مدیریت هرچه در توان دارد انجام می‌دهد. هوداران و پیشکسوتان باید کمی صبور باشند تا این شرایط را بگذرانیم و به شرایط خوب برگردیم. مشکلات وجود دارند. همه باید دست به دست هم بدهیم تا آرامشی را ایجاد کنیم. البته کل فوتبال ایران آرامش ندارد اما امیدوارم آرامش بهتری ایجاد کنیم تا از نیروهایمان بتوانیم به خوبی استفاده کنیم.


مرفاوی در پاسخ به این پرسش که در کدام پست ها نیاز به بازیکن دارند، افزود: این‌ها بستگی به تصمیمات بعدی دارند. هنوز نمی دانیم میلیچ می آید یا نه، اگر بیاید تفکر دیگری داریم اگر نیاید کار دیگری انجام می‌دهیم. با توجه به زمانیکه داریم باید این مسائل را حل کنیم.

تگ ها


صمد مرفاوی استقلال تهران