مروری بر جدول لیگ‌برتر؛ سرخابی‌ها تهدید جدی برای یحیی و امیر

با پیروزی شهرخودرو مقابل گل گهر در یکی از دیدارهای معوقه هفته هشتم، شاگردان یحیی گل محمدی به صدر جدول صعود کردند....

به گزارش خبرنگار مدال، با پیروزی یک بر صفر شهرخودرو مقابل گل گهر، مشهدی ها توانستند صدر جدول را از سپاهان پس بگیرند. امین قاسمی نژاد تک گل شهرخودرو در استادیوم امام رضا (ع) را به ثمر رساند، تا هواداران این تیم یک برد دلچسب را جشن بگیرند. این سومین برد شاگردان گل محمدی در 5 بازی اخیر است. شهرخودرو خراسان با این پیروزی ۲۳ امتیازی شد و به صدر جدول رسید.

سپاهان که هفته گذشته تراکتور را شکست داده بود، با یک امتیاز کمتر در رده دوم جدول جای دارد و منتظر لغزش شهرخودرو است.

پرسپولیس و استقلال نیز به ترتیب با 19 و 18 امتیاز در رده های سوم و چهارم جای دارند و جدی ترین تهدید برای دو تیم بالای جدول محسوب می شوند. با این امتیازات هفته های باقی مانده از نیم فصل اول لیگ برتر و جدال مدعیان با یکدیگر بیش از پیش تنور لیگ را داغ خواهد کرد.

و اما در انتهای جدول، شاهین شهرداری بوشهر وضعیت مناسبی ندارد و در 10 بازی خود، تنها توانسته 2 امتیاز کسب کند. بدون شک با این روند و در همین هفته های ابتدایی  باید به عنوان یکی از مدعیان سقوط به دسته پایین تر باید از آنها یاد شود.

گل گهر که امروز مقابل شهرخودرو تن به شکست داد، با 5 امتیاز در رده پانزدهم جای گرفته است و ذوب‌آهن علی منصوریان نیز با 7 امتیاز حال و روز خوبی در رده چهاردهم جدول ندارد.

 

بیشتر بخوانید:

شهر خودرو 1 - 0 گل‌گهر/ پرواز شاگردان یحیی به صدر

 

تگ ها


جدول لیگ برتر جدول لیگ برتر فوتبال ایران وضعیت جدول لیگ برتر پرسپولیس سپاهان استقلال شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال