مروری بر روز اول از هفته دوم لیگ برتر/ کورس سپاهان و شهرخودرو در صدر

روز نخست از هفته دوم لیگ برتر ایران امروز با برگزاری 4 دیدار به پایان رسید و در پایان بازی‌های امروز، سپاهان در صدر جدول قرار گرفت....

روز نخست از هفته دوم لیگ برتر ایران امروز با برگزاری 4 دیدار به پایان رسید و در پایان بازی‌های امروز، سپاهان در صدر جدول قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مدال، هفته دوم نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز با 4 دیدار آغاز شد.

در نخستین بازی امروز، شهر خودرو از ساعت 18:30 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد میزبان شاهین بود موفق شد با حساب دو بر یک از سد شاهین بگذرد. اکبر صادقی و سعید صادقی گلزنان شهر خودرو در این بازی بودند و حسین مالکی تک گل شهر خودرو را به ثمر رساند. اخراج ماکسیم ویلیتایا دروازه‌بان شاهین در دقیقه ششم این بازی دیگر اتفاق مهم این بازی بود. شهر خودرو با این پیروزی 6 امتیازی شد.

در دومین بازی امروز، استقلال ساعت 19:00 در ورزشگاه آزادی تهران میزبان فولاد خوزستان بود. این دیدار در شرایطی که با گل فرشید اسماعیلی به سود استقلال در حال پیگیری بود با گل دقیقه 96 امیرحسین باقرپور به تساوی کشیده شد تا استقلال با گذشت دو هفته از لیگ برتر تنها یک امتیاز کسب کرده باشد.

در بازی سوم امروز، سپاهان از ساعت 20:00 در ورزشگاه نقش جهان میزبان ماشین‌سازی تبریز بود. این بازی با تک گل علی قربانی به سود سپاهان به پایان رسید تا شاگردان قلعه‌نویی در پایان هفته دوم با 6 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به شهر خودرو در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته باشند.

در آخرین دیدار امروز، نفت آبادان از ساعت 20:15 در ورزشگاه تختی آبادان میزبان نفت مسجدسلیمان بود. شاگردان اسکوچیچ در حالی که با گل رضا جبیره از حریف خود پیش افتاده بودند در دقیقه 85 توسط محمد طیبی دروازه خود را باز شده دیدند تا دوئل نفتی‌های لیگ برنده نداشته باشد. نفت آبادان با این تساوی 4 امتیازی شد و نفت مسجدسلیمان به امتیاز 2 رسید.

نتایج بازی‌های امروز لیگ برتر به شرح زیر است:

شهر خودرو 2 - 1 شاهین
گل‌ها: اکبر صادقی (13-پنالتی)، سعید صادقی (43) برای شهر خودرو، حسین مالکی (21) برای شاهین

استقلال 1 - 1 فولاد
گل‌ها: فرشید اسماعیلی (49) برای استقلال، امیرحسین باقرپور (6+90) برای فولاد

سپاهان 1 - 0 ماشین‌سازی
گل: علی قربانی (20)

نفت آبادان 1 - 1 نفت مسجدسلیمان
گل‌ها: رضا جبیره (5) برای نفت آبادان، محمد طیبی (84) برای نفت مسجدسلیمان

 

مروری بر روز  اول از هفته دوم لیگ برتر/ کورس سپاهان و شهرخودرو در صدر

اخبار مرتبط:
شهرخودرو ۲ – ۱ شاهین بوشهر/ صدرنشینی شاگردان گل‌محمدی با شکست قعرنشین ​
استقلال 1 - 1 فولاد/ رژه تیم استراماچونی روی اعصاب هواداران آبی ​
سپاهان 1 - 0 ماشین‌سازی/ سه امتیاز شاگردان ژنرال مقابل سخت‌کوش‌ها ​
نفت آبادان 1 - 1 نفت مسجدسلیمان/ دوئل نفتی‌ها برنده نداشت