Banner

مروری بر روز دوم از هفته دوم لیگ برتر/ کار بزرگ تراکتور در تبریز+ جدول

هفته دوم نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران امروز با برگزاری 4 دیدار و با صدرنشینی سپاهان اصفهان به پایان رسید....

به گزارش خبرنگار مدال، هفته دوم از نوزدهمین دوره لیگ برتر امروز با برگزاری 4 دیدار در تبریز، تهران، قائم‌شهر و جم به پایان رسید و در پایان بازی‌های این هفته، سپاهان برای دومین هفته متوالی در صدر جدول قرار گرفت.

تراکتور 1 - 0 پرسپولیس
در نخستین بازی امروز، تراکتور از ساعت 17:45 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میزبان پرسپولیس بود. این دیدار با تک گل تماشایی احسان حاج‌صفی در دقیقه اول از وقت اضافه نیمه نخست بازی به سود تراکتور به پایان رسید و شاگردان دنیزلی سه امتیاز ارزشمند این بازی را به خود اختصاص دادند تا مجموع امتیازات خود در فصل جاری را به 4 برسانند. پرسپولیس نیز با قبول این شکست 3 امتیازی ماند.
اخبار مرتبط:
تراکتور 1 - 0 پرسپولیس/ شلیک حاج‌صفی برای سه امتیاز کافی بود ​
خلاصه بازی تراکتور 1 - 0 پرسپولیس/ ویدیو 

سایپا 0 - 0 تراکتور

در دومین بازی امروز، سایپا از ساعت 19:00 در ورزشگاه پاس قوامین میزبان گل‌گهر سیرجان بود. جدال این دو تیم در پایان 90 دقیقه گلی در برنداشت و بازی این دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
اخبار مرتبط:
سایپا 0 - 0 گل‌گهر/ صدر جدول نارنجی نشد

پارس جنوبی 0 - 0 ذوب‌آهن

در سومین بازی امروز، پارس جنوبی از ساعت 20:00 در ورزشگاه تختی جم میزبان ذوب‌آهن بود که این بازی نیز با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیمی که در هفته نخست مغلوب شده بودند در جدول لیگ برتر یک امتیازی شوند.
اخبار مرتبط:
پارس جنوبی 0 - 0 ذوب‌آهن/ زورآزمایی کمالوند و منصوریان گل نداشت
خلاصه بازی پارس جنوبی 0 - 0 ذوب‌آهن/ ویدیو

نساجی 4 - 3 پیکان

در آخرین بازی امروز نیز نساجی از ساعت 20:00 در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر میزبان پیکان بود. شاگردان مهاجری در این بازی ابتدا با گل علیاری پیش افتادند هر چند مغانلو از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند. عاشوری در نیمه دوم نساجی را پیش انداخت و شجاعی و دهقانی در نیمه دوم دو گل متوالی را وارد دروازه پیکان کردند. پس از دریافت گل چهارم فرکی دروازه‌بان خود را تعویض کرد و امینی را به جای شیخ‌ویسی به زمین فرستاد. پیکان در ادامه بازی دو بار توسط واسعی و مغانلو به گل رسید با این حال این گل‌ها سودی نداشت و نساجی در پایان با حساب 4 بر 3 به برتری دست یافت. با این پیروزی نساجی 4 امتیازی شد و پیکان با قبول شکست، بدون امتیاز باقی ماند
اخبار مرتبط:
نساجی 4 - 3 پیکان/ جشنواره گل در شهر خسته
خلاصه بازی نساجی 4 - 3 پیکان/ ویدیو

نتایج بازی‌های امروز لیگ برتر به شرح زیر است:
تراکتور 1 - 0 پرسپولیس

گل: احسان حاج‌صفی (1+45)
سایپا 0 - 0 گل‌گهر
پارس جنوبی 0 - 0 ذوب‌آهن
نساجی 4 - 3 پیکان

گل‌ها: رضا علیاری (36)، علی‌اصغر عاشوری (43)، علی شجاعی (48)، رضا دهقانی (51) برای نساجی، شهریار مغانلو (40-پنالتی و 83-پنالتی)، سعید واسعی (72)

تگ ها


اخبار تراکتور اخبار پرسپولیس اخبار نساجی اخبار پیکان اخبار لیگ برتر ایران اخبار پارس جنوبی اخبار ذوب آهن اخبار سایپا اخبار گل گهر تراکتور پرسپولیس سایپا گل گهر پارس جنوبی ذوب آهن نساجی پیکان هفته دوم لیگ نوزدهم هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران هفته دوم لیگ برتر نتایج هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران نتایج لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال لیگ برتر سایپا پرسپولیس پارس جنوبی جم تراکتور ذوب آهن گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال