مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ توقف مدعیان در روز پیروزی عجیب پیکان

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 7 بازی آغاز شد و در پایان بازی‌های امروز، شهر خودرو در صدر جدول باقی ماند....

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 7 بازی آغاز شد و در پایان بازی‌های امروز، شهر خودرو در صدر جدول باقی ماند.

به گزارش خبرنگار مدال، هفته چهارم لیگ برتر امروز با برگزاری 7 بازی آغاز شد و در پایان این بازی‌ها، شهر خودرو همچنان در صدر جدول باقی ماند. در بازی‌های امروز شهر خودرو مقابل فولاد باخت و سپاهان نیز در خانه مقابل نفت مسجدسلیمان متوقف شد. تراکتور با گل به خودی عجیب بازیکنان گل‌گهر مقابل این تیم پیروز شد و سایپا نیز نخستین شکست فصل خود را در جم تجربه کرد. پیکان با یک نتیجه عجیب از سد ماشین‌سازی گذشت و نساجی یک بار دیگر در خانه پیروز شد و در آخرین بازی امروز نیز نفت آبادان ذوب‌آهن را متوقف کرد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به بازی‌های امروز لیگ برتر؛

 

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ توقف مدعیان در روز پیروزی عجیب پیکان

تراکتور 1 - 0 گل‌گهر
گل: امین پورعلی (گل به خودی- 60)
در نخستین بازی امروز، تراکتور از ساعت 17:30 امروز میزبان گل‌گهر سیرجان بود و موفق شد این تیم را با حساب یک بر صفر شکست دهد. تک گل تراکتور روی سلسله اشتباه مدافعین گل‌گهر به ثمر رسید و ساسان انصاری مهاجم تراکتوری‌ها یک ضربه پنالتی را در این بازی از دست داد. با کسب این پیروزی تراکتور 8 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد و گل‌گهر با قبول نخستین شکست خود 3 امتیازی باقی ماند تا به رده سیزدهم جدول سقوط کند.

اخبار مرتبط:
تراکتور 1 - 0 گل‌گهر/ سه امتیاز با یک گل‌ به‌ خودی ​
خلاصه بازی تراکتور 1 - 0 گل‌گهر/ ویدیو

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ توقف مدعیان در روز پیروزی عجیب پیکان

شهر خودرو 0 - 1 فولاد
گل: لوسیانو پریرا (2+90)
در دومین بازی امروز، شهر خودرو صدرنشین لیگ برتر از ساعت 19:00 میزبان فولاد بود و در آخرین لحظات این بازی مغلوب شاگردان نکونام شد. تک گل این بازی را لوسیانو پریرا در دقیقه 92 به ثمر رساند. به رغم شکست در این بازی، شهر خودرو با 9 امتیاز در صدر جدول باقی ماند و فولاد با کسب نخستین پیروزی فصل خود 5 امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد.

اخبار مرتبط:
شهر خودرو 0 - 1 فولاد/ یاران نکو ترمز شهر خودرو را کشیدند
خلاصه بازی شهر خودرو 0 - 1 فولاد/ ویدیو

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ توقف مدعیان در روز پیروزی عجیب پیکان

پارس جنوبی 3 - 2 سایپا
گل‌ها: محمد نوری (8- پنالتی)، فریبرز گرامی (51 و 63) برای پارس جنوبی، آرمان رمضانی (70 و 4+90) برای سایپا
در یکی از 4 دیدار همزمان امروز هفته چهارم، پارس جنوبی یکی از تیم‌های ناکام سه هفته اخیر لیگ برتر مقابل سایپا تیم 7 امتیازی فصل جاری قرار گرفت. شاگردان کمالوند در دقیقه 8 بازی توسط محمد نوری و روی یک ضربه پنالتی از حریف خود پیش افتاد و فربرز گرامی مدافع میانی این تیم در نیمه دوم دو بار دیگر گلزنی کرد. سایپا توسط آرمان رمضانی دو گل خورده را در اواخر بازی جبران کرد با این حال این بازی در نهایت با حساب 3 بر 2 به سود پارس جنوبی به پایان رسید تا شاگردان فراز کمالوند 5 امتیازی شوند و به رده پنجم جدول صعود کنند. سایپا نیز با قبول این شکست 7 امتیازی ماند و به رده پنجم جدول سقوط کرد.

اخبار مرتبط:
پارس‌جنوبی 3 - 2 سایپا/ پیروزی پرگل برابر جوان‌ترین تیم لیگ
خلاصه بازی پارس جنوبی ۳ - ۲ سایپا/ ویدیو

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ توقف مدعیان در روز پیروزی عجیب پیکان

پیکان 6 - 2 ماشین‌سازی
گل‌ها: مهران موسوی (4)، شهریرا مغانلو (35)، حجت حق‌وردی (48)، فراز امامعلی (73 و 78) و سعید واسعی (82) برای پیکان، ادواردو مانشا (15) و سامان نریمان جهان (50- پنالتی) برای ماشین‌سازی
در پرگل‌ترین بازی امروز، پیکان از ساعت 19:30 در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان ماشین‌سازی بود و موفق شد این بازی را با پیروزی 6 بر 2 به پایان برساند. پیکان در دقیقه 4 بازی توسط مهران موسوی پیش افتاد با این حال ماشین‌سازی این گل را در دقیقه 15 توسط ادواردو مانشا جبران کرد. شهریار مغانلو پیش از پایان نیمه نخست دومین گل پیکان را به ثمر رساند و حجت‌ حق‌وردی در آغاز نیمه دوم اختلاف را به دو رساند. سامان نریمان جهان در دقیقه 50 از روی نقطه پنالتی اختلاف را به یک رساند با این حال پیکانی‌های در دقایق پایانی 3 بار دیگر دروازه ماشین‌سازی را باز کردند تا این بازی با حساب 6 بر 2 به سود پیکان به پایان برسد.

اخبار مرتبط:
پیکان ۶ – ۲ ماشین‌سازی/ آتش‌بازی شاگردان فرکی برابر حریف تبریزی
خلاصه بازی پیکان 6 - 2 ماشین‌سازی/ ویدیو

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ توقف مدعیان در روز پیروزی عجیب پیکان

سپاهان 0 - 0 نفت مسجدسلیمان
در یکی از بازی‌های حساس امروز، سپاهان در شرایطی مقابل نفت مسجدسلیمان قرار گرفت که با توجه به نتیجه کسب شده در بازی شهر خودرو و فولاد می‌توانست با پیروزی در این بازی به صدر جدول بازگردد. سپاهان با دو تغییر در خط حمله بازی را آغاز کرد با این حال نقشه‌های قلعه‌نویی برای نزدیک شدن به دروازه نفت حاصلی نداشت و سوشا مکانی که برای اولین در ترکیب نفت به میدان رفته بود نمایش بسیار خوبی از خود ارائه داد و مانع از گلزنی سپاهانی‌ها شد. با این نتیجه، سپاهان 8 امتیازی شد و در رده دوم جدول باقی ماند و نفت نیز با کسب چهارمین تساوی فصل خود 4 امتیازی شد و به رده یازدهم جدول صعود کرد.

اخبار مرتبط:
سپاهان 0 - 0 نفت مسجدسلیمان/ لشکر ژنرال باز هم متوقف شد
خلاصه بازی سپاهان 0 - 0 نفت مسجدسلیمان/ ویدیو

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ توقف مدعیان در روز پیروزی عجیب پیکان

نساجی 2 - 0 شاهین
گل‌ها: علی شجاعی (53)، محمد عباس‌زاده (2+90)
در یکی از 4 دیدار همزمان امروز، نساجی از ساعت 19:30 در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر میزبان شاهین بود. شاگردان رضا مهاجری در ادامه روند جذاب خود در لیگ برتر موفق شدند با دو گل از سد شاهین بگذرند و 7 امتیازی شوند. علی شجاعی در دقایق ابتدایی نیمه دوم و محمد عباس‌زاده در واپسین لحظات بازی برای نساجی در این دیدار گلزنی کردند. نساجی در پایان این دیدار با 7 امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت و شاهین با قبول این شکست در قعر جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط:
نساجی 2 - 0 شاهین/ تسلیم شاگردان ویسی در شهرخسته
خلاصه بازی نساجی 2 - 0 شاهین/ ویدیو

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ توقف مدعیان در روز پیروزی عجیب پیکان

نفت آبادان 1 - 1 ذوب‌آهن
گل‌ها: عیسی آل‌کثیر (22) برای نفت، محمدرضا عباسی (61) برای ذوب‌آهن
در آخرین بازی امروز نفت آبادان که هفته گذشته مقابل پرسپولیس شکست خورده بود از ساعت 19:45 در ورزشگاه تختی آبادان میزبان ذوب‌آهن بود. نفت در اواسط نیمه نخست توسط عیسی آل‌کثیر به گل رسید و نیمه نخست را با پیروزی به رختکن رفت. ذوب‌آهن در نیمه دوم توسط محمدرضا عباسی بازی را به تساوی کشید و بازی در نهایت با همین نتیجه خاتمه یافت. ذوب‌آهن در این دیدار باز هم در کسب پیروزی ناکام ماند تا با 3 امتیاز در رده دوازدهم جدول حضور داشته باشد. نفت نیز با یک امتیاز این بازی 5 امتیازی شد و در رده هشتم جدول قرار گرفت.

اخبار مرتبط:
نفت آبادان ۱ – ۱ ذوب‌آهن/ ادامه ناکامی‌های منصوریان و شاگردانش
خلاصه بازی نفت آبادان 1 - 1 ذوب‌آهن/ ویدیو

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ توقف مدعیان در روز پیروزی عجیب پیکان

تگ ها


نتایج هفته چهارم لیگ برتر نتایج هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران نتایج لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر ایران هفته چهارم لیگ نوزدهم هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران هفته چهارم لیگ برتر تراکتور گل گهر سپاهان نفت مسجدسلیمان شهر خودرو فولاد نفت آبادان ذوب آهن پارس جنوبی سایپا پیکان ماشین سازی نساجی شاهین پارس جنوبی جم گل گهر تراکتور شاهین فولاد خوزستان صنعت نفت آبادان ماشین سازی سپاهان سایپا نفت مسجد سلیمان شهر خودرو ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال