مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ کار بزرگ ماشین‌سازی، صدرنشینی پدیده+ جدول

هفته نخست لیگ برتر امروز با برگزاری سه بازی در تبریز، شهر قدس و اهواز به پایان رسید و با نتایج به دست آمده در این دیدارها، شهر خودرو به صدر جدول صعود کرد....

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ کار بزرگ ماشین‌سازی، صدرنشینی پدیده+ جدول

به گزارش خبرنگار مدال، فصل جدید لیگ برتر امروز که روز گذشته با 4 بازی آغاز شده بود امروز با 3 بازی دیگر پیگیری شد و فردا با برگزاری دیدار شاهین و سپاهان به پایان خواهد رسید.

در نخستین بازی امروز، ماشین‌سازی از ساعت 18 میزبان استقلال بود. این دیدار در شرایطی که با تساوی بدون گل تا لحظات پایانی در حالی پیگیری بود روی یک ضدحمله از سوی ماشین‌سازان به سود این تیم به پایان رسید. در دقیقه 95 این بازی، سامان نریمان جهان در حال نزدیک شدن به دروازه استقلال بود که با خطای دانشگر متوقف شد. دانشگر در این صحنه اخراج شد و اتابک زارعی با یک ضربه زیبا موفق شد این ضربه را تبدیل به گل کند.

در بازی دوم امروز، شهر خودرو از ساعت 19:10 میهمان پیکان بود. یاران گل‌محمدی در شبی که امین قاسمی‌نژاد و سروش رفیعی را در اختیار نداشتند موفق شدند با دو گل یونس شاکری و روح‌الله باقری به برتری دست یابند و با این نتیجه صدرنشین موقت لیگ برتر لقب بگیرند.

در آخرین بازی امروز و در جریان دربی خوزستانی‌ها، فولاد از ساعت 20:15 میزبان نفت آبادان بود که این دیدار با شلیک دیدنی عقیل کعبی در دقیقه 53 به سود نفت به پایان رسید تا دراگان اسوچیچ با دست پر از اهواز به آبادان بازگردد.

نتایج روز دوم از هفته اول لیگ برتر به شرح زیر است:

ماشین‌سازی 1 - 0 استقلال
گل: اتابک زارعی (5+90)

پیکان 0 - 2 شهر خودرو
گل‌ها: یونس شاکری (24) و روح‌الله باقری (38)

فولاد خوزستان 0 - 1 نفت آبادان
گل‌: عقیل کعبی (53)

 

 

مروری بر نتایج امروز لیگ برتر؛ کار بزرگ ماشین‌سازی، صدرنشینی پدیده+ جدول

بیشتر بخوانید:
فولاد 0 - 1 نفت آبادان/ بازگشت انتقامی اسکوچیچ در شب شکست نکونام
استقلال 0 – 1 ماشین‌سازی/ شکست ناباورانه آبی‌ها در گام نخست
پیکان 0 - 2 شهرخودرو/ برد با ارزش شاگردان گل‌محمدی در ایستگاه اول

تگ ها


نتایج هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران استقلال ماشین سازی شهر خودرو نفت آبادان فولاد خوزستان پیکان لیگ برتر فوتبال ایران صنعت نفت آبادان استقلال ماشین سازی شهر خودرو فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال