مروری بر نتایج روز نخست از هفته پانزدهم لیگ برتر؛ تغییر مهم در صدر جدول

هفته پانزدهم لیگ برتر عصر امروز با برگزاری 3 بازی آغاز شد و در پایان بازی‌های امروز، سپاهان در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت....

به گزارش خبرنگار مدال، هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 3 دیدار آغاز شد و در پایان بازی‌های امروز سپاهان در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت.

در بازی‌های امروز، شهر خودرو در قائم‌شهر مقابل نساجی متوقف شد، تراکتور در خانه پس از مدت‌ها با پیروزی از زمین خارج شد و سپاهان در خانه پیکان را مغلوب کرد.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به بازی‌های امروز لیگ برتر؛

نساجی 0 شهر خودرو 0
در نخستین بازی از هفته پانزدهم لیگ برتر، نساجی از ساعت 15:00 امروز در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر میزبان شهر خودرو بود و موفق شد این تیم را با تساوی بدون گل متوقف کند. با این تساوی نساجی به رکورد منفی 10 هفته بدون برد رسید و با یک امتیاز این بازی این تیم 13 امتیازی شد و در رده دوازدهم جدول قرار گرفت. شهر خودرو نیز چهارمین بازی بدون برد خود را پشت سر گذاشت و با 25 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در جایگاه چهاردم جدول قرار  گرفت.

اخبار مرتبط:
نساجی 0 - شهرخودرو 0؛ لغزش یحیی در رقابت با مدعیان
خلاصه بازی نساجی 0 شهرخودرو 0/ ویدیو

تراکتور 1 فولاد 0
گل: رضا اسدی (73)
در دومین بازی از هفته پانزدهم لیگ برتر، تراکتور از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میزبان فولاد بود و موفق شد این تیم را با تک گل دقیقه 73 رضا اسدی شکست دهد. با این پیروزی روند 5 هفته ناکامی تراکتور شکست و این تیم موفق شد ششمین پیروزی فصل خود را کسب کند. با سه امتیاز این بازی تراکتور 21 امتیازی شد و در رده هشتم جدول قرار گرفت. فولاد نیز چهارمین شکست فصل خود را تجربه کرد و با 15 بازی و 23 امتیازی در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت.

اخبار مرتبط:
تراکتور 1 فولاد 0 ؛ یک گل برای طلسم‌ شکنی کافی بود 
خلاصه بازی تراکتور 1 فولاد 0/ ویدیو

سپاهان 2 پیکان 0
گل‌ها: جرجی گولسیانی (21-پنالتی)، امید نورافکن (42)
در آخرین بازی از روز نخست هفته پانزدهم لیگ برتر، سپاهان از ساعت 16:40 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان پیکان بود و موفق شد این تیم را با دو گل شکست دهد. این هفتمین پیروزی فصل سپاهان بود و با این پیروزی مجموع امتیازات سپاهان بعد از 14 بازی به 28 رسید و شاگردان قلعه‌نویی با سبقت از استقلال در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفتند. پیکان نیز ششمین شکست فصل خود را تجربه کرد و با 13 امتیاز از 13 بازی در رده یازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار گرفت.

اخبار مرتبط:
سپاهان 2 پیکان 0؛ بازگشت طلایی‌پوشان به صدر در نقش‌جهان
خلاصه بازی سپاهان 2 پیکان 0/ ویدیو

تگ ها


فوتبال ایران سپاهان پیکان نساجی شهر خودرو تراکتور فولاد هفته پانزدهم لیگ نوزدهم هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته پانزدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران نتایج لیگ برتر ایران نتایج لیگ برتر فوتبال ایران نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر ایران سپاهان نساجی مازندران شهر خودرو فولاد خوزستان Tractor پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال