مروری بر هفته ششم لیگ برتر؛ رقابت سپاهان و تراکتور در صدر

هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 8 بازی و حضور سپاهان در صدر جدول به پایان رسید....

هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 8 بازی و حضور سپاهان در صدر جدول به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مدال، هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 8 بازی به پایان رسید و در پایان بازی‌های امروز سپاهان در صدر جدول باقی ماند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به تمامی بازی‌های امروز؛

استقلال 2 - 1 گل‌گهر
گل‌ها: هروویه میلیچ (6) و مهدی قائدی (49) برای استقلال، بهنام برزای (11) برای گل‌گهر
در نخستین بازی امروز استقلال از ساعت 16:00 در ورزشگاه آزادی میزبان گل‌گهر سیرجان بود و موفق شد این تیم را با حساب دو بر یک شکست دهد و نخستین پیروزی خود در فصل جاری لیگ برتر را جشن بگیرد. با این پیروزی استقلال 6 امتیازی شد و به رده یازدهم جدول صعود کرد و گل‌گهر 3 امتیازی ماند تا در رده پانزدهم جدول باقی بماند. وینگو بگوویچ سرمربی این تیم نیز پس از شکست امروز خود از جمع سیرجانی‌ها جدا شد.

اخبار مرتبط:
استقلال 2 - 1 گل‌گهر سیرجان/ یاران استرا رویِ دورِ برد
خلاصه بازی استقلال 2 - 1 گل‌گهر سیرجان/ ویدیو

پیکان 2 - 3 نفت مسجدسلیمان
گل‌ها: شهریار مغانلو (40و 49) برای پیکان، سجاد جعفری (45)، حامد نورمحمدی (57) و صادق صادقی (1+90) برای نفت
در پرگل‌ترین بازی امروز، پیکان از ساعت 16:00 در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان نفت مسجدسلیمان بود و در روزی که دو بار از این تیم پیش افتاده بود در نهایت مغلوب شد تا سومین شکست فصل جاری خود را تجربه کند. نفت مسجدسلیمان نیز پس از 5 تساوی متوالی با پیروزی از این دیدار خارج شد و نخستین پیروزی فصل را جشن گرفت. با این نتیجه پیکان 5 امتیازی ماند و به رده سیزدهم سقوط کرد و نفت نیز 8 امتیازی شد و در رده هشتم جدول قرار گرفت.

اخبار مرتبط:
پیکان 2 - 3 نفت مسجدسلیمان / کارستان نفتی‌ها با 3 گل

نساجی 0 - 0 ماشین‌سازی
در سومین بازی امروز، نساجی از ساعت 17:00 در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر میزبان ماشین‌سازی بود و در نهایت نیز مقابل این تیم با تساوی بدون گل متوقف شد. رضا مهاجری سرمربی نساجی پس از این نتیجه در اعتراض به وضعیت این تیم از سمت خود کناره‌گیری کرد. با یک امتیاز این بازی نساجی 9 امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت و ماشین‌سازی نیز با 7 امتیاز رده دهم جدول را به خود اختصاص داد.

اخبار مرتبط:
نساجی 0 - 0 ماشین‌سازی/ تساوی سرد در جو گرم وطنی ​
خلاصه بازی نساجی 0 - 0 ماشین‌سازی/ ویدیو

سپاهان 2 - 0 ذوب‌آهن
گل‌ها: جرجی گولسیانی (53)، کیروش استنلی (64)
در چهارمین بازی امروز، سپاهان از ساعت 17:05 در دربی اصفهان و در ورزشگاه نقش جهان میزبان ذوب‌آهن بود. این دیدار در نهایت با برتری دو گله سپاهان به پایان رسید تا شاگردان قلعه‌نویی همچنان در صدر جدول حضور داشته باشند و روند کلین‌شیت‌های خود را به عدد 6 برسانند. ذوب‌آهن نیز برای ششمین بازی متوالی در لیگ برتر در کسب پیروزی ناکام ماند تا همچنان وضعیت برای این تیم بحرانی دنبال شود. ذوب‌آهن در حال حاضر با 4 امتیاز تیم چهاردهم جدول است.

اخبار مرتبط:
سپاهان 2 - 0 ذوب‌آهن/ شاگردان قلعه‌نویی فاتح دربی اصفهان
خلاصه بازی سپاهان 2 - 0 ذوب‌آهن/ ویدیو

شاهین 0 - 1 فولاد
گل: حسن بیت سعید (56)
در پنجمین بازی امروز، شاهین از ساعت 17:15 در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر میزبان فولاد خوزستان بود و باز هم در کسب نتیجه رضایت‌بخش ناکام ماند تا همچنان در قعر جدول حضور داشته باشد. تک گل بیت سعید زمینه‌ساز دومین پیروزی فصل فولاد بود و حال شاگردان نکونام با 9 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته‌اند.

اخبار مرتبط:
شاهین بوشهر 0 - 1 فولاد/ یک گل برای خوشبختی تیم نکونام کافی بود
خلاصه بازی شاهین 0 - 1 فولاد/ ویدیو

نفت آبادان 1 - 0 سایپا
گل: جعفر سلمانی (69)
در ششمین دیدار امروز، نفت آبادان از ساعت 17:40 در ورزشگاه تختی آبادان میزبان سایپا بود و این بازی در نهایت با برتری یک گله نفت به پایان رسید. نفت برای دومین هفته متوالی با پیروزی از زمین خارج شد و سایپا نیز برای سومین هفته متوالی شکست خورد. با این نتیجه نفت آبادان 11 امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد و سایپا نیز با 7 امتیاز جایگاه نهم جدول را از آن خود گرد.

اخبار مرتبط:
صنعت نفت آبادان 1 - 0 سایپا/ نارنجی‌پوشان دست خالی جنوب را ترک کردند ​
خلاصه بازی صنعت نفت آبادان 1 - 0 سایپا/ ویدیو

شهر خودرو  0 - 1 پرسپولیس
گل: فرشاد فرجی (3+90)
در هفتمین و حساس‌ترین بازی امروز، شهر خودر از ساعت 18:15 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد میزبان پرسپولیس بود و در حالی که بازی دو تیم تا ثانیه‌های پایانی با تساوی بدون گل در حال پیگیری بود این شهر خودرو بود که روی یک ضربه کرنر به گل رسید تا شاگردان گل‌محمدی پیروز این بازی 6 امتیازی لقب بگیرند. با این نتیجه شهر خودرو 13 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد و پرسپولیس با 9 امتیاز در رده هفتم جدول قرا گرفت.

اخبار مرتبط:
شهر خودرو 1 - 0 پرسپولیس/ پیروزی یاران یحیی در دوئل سرخ‌ها
خلاصه بازی شهرخودرو 1 - 0 پرسپولیس/ ویدیو

تراکتور 1 - 0 پارس جنوبی جم
گل: احسان حاج‌صفی (25)
در آخرین بازی امروز تراکتور از ساعت 18:30 میزبان پارس جنوبی جم بود و با تک گل احسان حاج‌صفی موفق شد این تیم را شکست دهد. پارس جنوبی در این بازی دو بار تیرک دروازه تراکتور را لرزاند و درخشش مظاهری در این بازی مانع از گل خوردن تراکتور شد تا روند کلین‌شیت‌های متوالی این تیم نیز به عدد 6 برسد. با این نتیجه تراکتور 14 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان در رده دوم قرار گرفت و پارس جنوبی با 6 امتیاز جایگاه ششم جدول را از آن خود کرد.

اخبار مرتبط:
تراکتور 1 - 0 پارس جنوبی جم/ سومین پیروزی متوالی یاران دنیزلی
خلاصه بازی تراکتور 1 - 0 پارس جنوبی جم/ ویدیو

مروری بر هفته ششم لیگ برتر؛ رقابت سپاهان و تراکتور در صدر

تگ ها


هفته ششم لیگ نوزدهم هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران هفته ششم لیگ برتر لیگ برتر ایران نتایج هفته ششم لیگ برتر نتایج لیگ برتر فوتبال ایران نتایج لیگ برتر ایران نتایج هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران استقلال گل گهر پیکان نفت مسجدسلیمان شهر خودرو پرسپولیس سپاهان ذوب آهن تراکتور پارس جنوبی نفت آبادان سایپا شاهین فولاد نساجی ماشین سازی پارس جنوبی جم گل گهر تراکتور شاهین فولاد خوزستان صنعت نفت آبادان ماشین سازی سپاهان سایپا نفت مسجد سلیمان استقلال شهر خودرو پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال