مرگ عجیب فوتبالیست بر اثر کتک خوردن از هم‌تیمی‌ها!

در کشور اوگاندا یک فوتبالیست به دلیل ضعف در دفاع کردن با حمله هم تیمی های خود مواجه شده و بر اثر ضربات وارده کشته شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، انتشار خبری از کشور اوگاندا درباره علت مرگ یک فوتبالیست دنیا را شگفت زده کرده است. بر اساس اخبار منتشر شده، یک فوتبالیست اوگاندایی در جریان دیدار دوستانه بین دو تیم محلی در این کشور با انجام اشتباهی باعث می‌شود تیم حریف به گل برسد. بازیکنان هم تیمی او از اشتباه هم تیمی شان آنقدر عصبانی می‌شوند که به او حمله کرده و اقدام به ضرب و شتمش می‌کنند. ولی متاسفانه این فوتبالیست جوان بر اثر شدت جراحات وارده از دنیا می‌رود.

نام این فوتبالیست اوگاندایی از سوی رسانه های این کشور چرچیل اواکی و سن او ۲۲سال اعلام شده است. او برای تیمش پوبا که یک تیم محلی در اوگاندا است به عنوان دفاع وسط بازی می کرده.

رئیس پلیس منقطه در این باره گفت: " در جریان بازی اشتباه اواکی در خط دفاعی باعث می‌شود تیم حریف گل بزند. بازیکنان هم تیمی به سمت او حمله کرده و با مشت و لگد به جانش می‌افتند. اما بعد از بازی مرحوم به سراغ یکی از حمله کنندگان رفته و او را هل می‌دهد و این نقطه شروع دعوایی دیگر می‌شود. مرحوم ناگهان بیهوش شده و با اینکه به بیمارستان منتقل می‌شود از دنیا می‌رود".

بیشتر بخوانید:

چرا اوزیل پیشنهاد سعودی ها را رد کرد؟

کریستیانو رونالدو؛ بزرگترین حسرت آرسن ونگر

 

 

تگ ها


اوگاندا فوتبال جهان اوگاندا فوتبال جهان فوتبال