مرگ مربی آلمانی در حادثه رانندگی ریو

تیم المپیک آلمان اعلام کرد مربی تیم کایاک این کشور در بازیهای المپیک ریو، به علت جراحات ناشی از حادثه رانندگی جمعه گذشته جان خود را از دست داد ......

 تیم المپیک آلمان اعلام کرد مربی تیم کایاک این کشور در بازیهای المپیک ریو، به علت جراحات ناشی از حادثه رانندگی جمعه گذشته جان خود را از دست داد.
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایرنا، استفان هانسه 35 ساله که در بازیهای المپیک آتن صاحب مدال نقره کانو اسلالوم شد، جان سپرد

او روز جمعه گذشته در یک حادثه رانندگی مصدوم شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. با این حال وی در اثر جراحات ناشی از این حادثه جان سپرد. در این حادثه علاوه بر استفان ، راننده و کارشناس ورزشی آلمان نیز مصدوم شدند. اما استفان از ناحیه سر دچار آسیب شد و مرگ او بعدازظهر روز گذشته (دوشنبه) تایید شد. آلمان قرار است مراسم یادبودی را امروز به مناسبت مرگ مربی کایاک بانوان این کشور برگزار کند. همچنین پرچم این کشور در محل برگزاری بازیهای المپیک در ریودوژانیرو نیم افراشته خواهد شد.

توماس باخ رییس کمیته بین المللی المپیک با ارسال پیامی با خانواده این مربی که هنگام مرگ در کنار او حضور داشتند، ابراز همدردی کرد.بازیهای المپیک تابستانی 2016 از 15 تا 31 مرداد ماه به میزبانی ریودوژانیرو برگزار می شود.

 

تگ ها


اخبار ویژه المپیک