مسئولین چمن ورزشگاه به فکر آبروی آذری و فولاد باشند

تیم فولاد از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف تیم تراکتور خواهد رفت....

به گزارش ورزش سه، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در خصوص این دیدار گفت: بازی سختی به مانند تمامی مسابقات خواهیم داشت، با تیم خوب و پرمهره تراکتور بازی داریم. هر دو تیم شرایط خاصی در جدول دارند و تمام تمرکز ما این است که بازی خوبی به نمایش بگذاریم.


وی ادامه داد: بازیکنان تیم آماده هستند و مشکلی که داریم مصدومیت ۶ نفر از بازیکنان تیم ماست که آن‌ها را در اختیار نداریم. دو نفر از بازیکنان ما نسبت به هفته‌های قبل که مصدوم بودند، به بازی رسیده‌اند اما متاسفانه یک بازیکن ما دو روز قبل مصدوم شد و او را برای درمان نزد تیم پزشکی خود فرستاده‌ایم.


سرمربی فولاد همچنین افزود: تیم ما شرایط خوبی دارد و هر نفری که آماده باشد و به میدان برود باید بهترین عملکرد را داشته باشد.  باید تمام تلاش خود را انجام بدهیم تا با استفاده از برنامه ای که داریم یک نمایش خوب ارائه بدهیم و به موفقیت برسیم.

نکته‌ای که برای ما مهم است، این است که تیم ما با توجه به اینکه دیدار معوقه است با تمرکز بالا به میدان برویم تا ان‌شاءالله به موفقیت برسیم.

 

جواد نکونام در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر شانس فولاد برای کسب سهمیه نیز گفت: فصل قبل و امسال هیچ قولی به هیچ کسی نداده‌ام اما تمام تلاش مان را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را در تمامی مسابقات داشته باشیم. اگر پنجره نقل و انتقالاتی‌ ما باز بود و می‌توانستیم بازیکن در نیم‌فصل بگیریم قطعا شرایط اینگونه نبود و یک مقدار کار ما راحت‌تر می‌شد اما واقعا کار سختی نسبت به تیم‌های دیگر لیگ برتر با توجه به تعداد بازیکن حاضر در تیم داریم. سعی کردم در جام حذفی به شش بازیکن خود استراحت بدهم، دو سه بازیکن خود را اصلا به شیراز نبردیم تا بتوانیم آمادگی بازیکنان را برای لیگ حفظ کنیم. خیلی سخت است درباره سهمیه صحبت کنیم اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین عملکرد را در ادامه مسابقات داشته باشیم.


سرمربی فولاد در انتها گفت: اکنون بزرگترین معضل ما وضعیت چمن استادیوم است، ما پس از یک ماه بدون جلسه تمرینی در زمین اصلی برای دیدار با گل‌گهر به زمین رفتیم و شما هم دیدید که زمین ما زرد و سوخته بود. یک روز می‌گوییم زمین را آب بدهید می‌خواهیم تمرین کنیم، این کار را نمی‌کنند یک روز می‌گوییم زمین را کوتاه کنید اما کوتاه نمی‌شود هر کاری که می‌گویی انجام بدهند یا انجام نمی‌شود یا برعکس آن انجام می‌شود. مسئولین چمن با یک سری سهل انگاری‌ها به دنبال خراب کردن وجهه آقای آذری و باشگاه فولاد هستند تا تیم ما از یک چمن نرمال و طبیعی محروم باشد و آن‌ها باید به فکر آبروی آقای آذری و باشگاه فولاد باشند.

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران جواد نکونام لیگ برتر خلیج فارس فوتبال