مسئول تشریفات استقلال می تواند برنده جنگ های رسانه ای باشد؟!

محمدحسین زرندی مدیر روابط عمومی استقلال از سمت خود برکنار و حامد حاجیلو جایگزین وی شد....

این که زرندی در سمت خود تا چه اندازه مثمر ثمر بود موضوع دیگری است اما این که حامد حاجیلو بدون سوابق رسانه ای پر رنگی به عنوان مدیر روابط عمومی این باشگاه انتخاب شده است نشان از آن دارد که وضعیت رسانه ای استقلال قرار نیست که بهتر از این بشود. وضعیت ارتباط باشگاه استقلال با رسانه ها طی سال های گذشته چندان مطلوب نبوده است. ضمن این که هواداران این تیم همیشه مجبور بودند که اخبار باشگاه را از طریق دیگر رسانه ها و نه رسانه رسمی باشگاه دنبال کنند، چرا که یا اطلاع رسانی درستی از این طریق صورت نمی گرفت و یا این اطلاع رسانی آن قدر دیر بود که آن خبر سوخته دیگر به درد هواداران نمی خورد.
هواداران استقلال امیدوار بودند که با تغییرات در راس بخش رسانه ای باشگاه  از بعد رسانه ای تقویت شده و این گونه نباشد که باز هم استقلال در بازی های رسانه ای موفق نباشد.
حالا آمدن مسئول تشریفات باشگاه با عنوان مدیر روابط عمومی اگرچه برخی امیدها را در میان هواداران استقلال کمرنگ کرده است اما امید آن می رود حداقل تعامل با سایر رسانه ها و به روز نگه داشتن سایت باشگاه بتواند مقداری از مشکلات رسانه ای را در این باشگاه حل کرده و رسانه استقلال را باردیگر زنده کند.

بیشتر بخوانید:

تناقض های عجیب در اظهارات مدیرعامل استقلال

یک پرسپولیسی دستیار استراماچونی/ روزهای پرحاشیه در انتظار رحمان رضایی

تگ ها


باشگاه استقلال مدیر روابط عمومی استقلال حامد حاجیلو محمد حسین زرندی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال