مسائل مالی، عامل کوچ تراکتور از یادگار امام

مدیرعامل تراکتور با تاکید بر اینکه این باشگاه روی مدیریت مالی حساسیت دارد، اعلام کرد که تا پایان فصل بازیها در ورزشگاه اختصاصی این تیم برگزار می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه تراکتور هفته گذشته اعلام کرد که به خاطر «تعمیرات رختکن و بازسازی برمی قسمت‌های ورزشگاه یادگار» بازی‌هایش تا پایان فصل را در استادیوم شهید سلیمانی برگزار خواهد کرد.

حالا جمشید نظمی مدیرعامل جدید این باشگاه در صحبت‌های تازه خود می‌گوید که «مدیریت مالی» عامل کوچ سرخپوشان تبریزی از ورزشگاه یادگار بوده و بازی در استادیوم اصلی شعر تبریز «هزینه اضافی» برای باشگاه ایجاد می‌کند.


 
مدیرعامل تراکتور در این خصوص گفت: ‏آرزوی ما این است که با ریشه‌کن شدن بیماری کرونا، بار دیگر هواداران به ورزشگاه‌ها برگردند. به‌هرحال این اتفاق روزی می‌افتد و شوق هواداران به بازیکنان منتقل خواهد شد. با این حال هواداران در فضای مجازی از تیم حمایت می‌کنند. وقتی هواداری در ورزشگاه نیست، برگزاری بازی در ورزشگاه یادگار امام(ره) روی دست باشگاه هزینه اضافی می‌گذارد. ما باشگاه خصوصی هستیم و مدیریت مالی برای‌مان مهم است و به همین خاطر تصمیم گرفتیم بازی‌های خود را در ورزشگاه اختصاصی انجام بدهیم.

تگ ها


تراکتور ورزشگاه یادگار امام تبریز فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال