مسابقات كشتی فرنگی زير 23 سال جهان / دلخانی به مدال برنز نرسید

نماینده وزن 63 کیلوگرم کشورمان با شکست در دیدار ردهبندی رقابتهای كشتی فرنگی زير 23 سال جهان از رسیدن به مدال برنز بازماند ......

نماینده وزن 63 کیلوگرم کشورمان با شکست در دیدار رده‌بندی رقابت‌های كشتی فرنگی زير 23 سال جهان از رسیدن به مدال برنز بازماند.

به گزارش مدال، در ادامه مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان که از عصر دیروز در شهر بخارست رومانی آغاز شده است؛ نمایندگان کشورمان در اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفتند که میثم دلخانی در وزن 63 کیلوگرم کشورمان با شکست در دیدار رده‌بندی از رسیدن به کسب مدال برنز بازماند.

دلخانی در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز به مصاف اُلکساندر هروشین از اوکراین رفت که با شکست 12 بر4 نتوانست نخستین مدال را برای ایران به ارمغان آورد.

دلخانی پیش از این در دور اول با نتیجه 9 بر صفر ایهور بلیاک از بلاروس را شکست داده بود. وی در دور دوم هم با نتیجه 5 بر 4 از سد ممدوف از آذربایجان گذشت و به نیمه نهایی رسید، اما در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۳ مغلوب اندو از ژاپن شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد. در این وزن 16 نفر حضور دارند.

تا دقایقی دیگر هم یوسفی در دیدار رده‌بندی 130 کیلو به میدان خواهد رفت.

* نتایج سایر نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 16 کشتی‌گیر حضور دارند رضا خدری در دور نخست با نتیجه 4 بر صفر مغلوب بالباییدوردوکوف از قرقیزستان شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله نیمه‌نهایی از گردونه مسابقات حذف شد.

در وزن 77 کیلوگرم که 28 نفر حضور دارند، سیدمحمد چوبچیان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 14 بر 6 مغلوب ساجان از هند شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله نیمه‌نهایی از گردونه مسابقات کنار رفت.

در وزن 87 کیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست اینوت کاراس از رومانی را با نتیجه 13 بر 4 شکست داد، اما در دور بعد با نتیجه 5 بر 3 مغلوب قاضی خلیل اف از روسیه شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله نیمه‌نهایی از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

در وزن 130 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 ب یک مغلوب زویادی پاتاریدزه قهرمانان جوانان جهان و دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان از گرجستان شد که با توجه به حضور حرفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت.

یوسفی در این مرحله با نتیجه 5 بر 2 از سد لابازانوف از روسیه گذشت و امشب در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز به مصاف مائین پائه از فنلاند خواهد رفت.

تگ ها


کشتی