مسابقات لیگ برترهندبال باشگاه‌های کشور ازمهرماه امسال آغاز می شود

اهواز- رئیس فدراسیون هندبال کشور از آغاز مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور در نیمه دوم مهرماه امسال خبر داد....

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا پاکدل شامگاه پنج شنبه در حاشیه سفر خود به استان خوزستان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی، به صدور مجوز برگزاری مسابقات هندبال از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش اشاره کرد و گفت: با برنامه‌ریزهای صورت گرفته مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان و بانوان باشگاه‌های کشور، هجدهم و نوزدهم مهرماه امسال به صورت متمرکز و در چند مرحله با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی آغاز می‌شود و تیم‌های شرکت‌کننده قبل از شروع مسابقات باید تست کرونا بدهند.

وی به دیدار امروز خود با استاندار خوزستان اشاره کرد و افزود: با توجه به دعوت هیئت هندبال استان خوزستان و مدیرکل ورزش استان با استاندار در خصوص رفع مشکلات تیم‌های لیگ برتری هندبال خوزستان صحبت کردیم که شریعتی قول مساعد داد که مشکل اسپانسری دو تیم لیگ برتری خوزستان که از شهرستان بهبهان هستند، حل شود.

رئیس فدراسیون هندبال کشور از نگاه ویژه استاندار خوزستان به این رشته ورزشی تقدیر کرد و گفت: پس از نشست امروز مقرر شد با همکاری مدیرکل ورزش خوزستان و دستور استاندار، مشکل اساسی هندبال بهبهان که بحث سالن اختصاصی برای این رشته بوده است، رفع شود.

پاکدل با بیان اینکه هندبال خوزستان جایگاه خوبی را در کشور دارد و خدمات ارزنده‌ای به هندبال کشور داشته است، افزود: وظیفه داشتم که شخصاً برای پیگیری مشکلات هندبال این استان به خوزستان سفر کنم که استاندار قول مساعد داد که مشکل اسپانسری دو تیم لیگ برتری خوزستان نیز حل شود و خروجی این جلسه اتفاقات بسیار خوبی را برای هندبال استان خواهد داشت.

رئیس فدراسیون هندبال عنوان کرد: در صورت موافقت استاندار و مدیرکل ورزش استان تمایل داریم در دهه فجر میزبانی یک تورنمنت بین‌المللی را به خوزستان بدهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان این جلسه به پاس احترام ویژه استاندار خوزستان به رشته ورزشی هندبال از سوی رئیس فدراسیون کشور پیراهن مقدس تیم ملی به غلامرضا شریعتی اهدا شد.

تگ ها


ورزش خوزستان هندبال لیگ برتر هندبال