مسابقات والیبال بدون تغییر ادامه دارد/باشگاه سایپا کتبی شکایت کند

میلاد تقوی درباره صدور ITC کارت محمد موسوی از سوی فدراسیون والیبال گفت: بعید می دانم بدون رضایت باشگاه باشگاه ITC صادرت شده باشد، باشگاه سایپا اگر شکایت دارد کتبی اعلام کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، پس از پایان هفته دوم رقابت های لیگ متمرکز والیبال صحبت هایی مبنی بر این عنوان شد که هفته‌های چهاردهم و پانزدهم مسابقات نیز در این هفته برگزار شود.

دبیرکل فدراسیون والیبال، درباره احتمال تغییر در برنامه مسابقات متمرکز والیبال گفت: رقابت ها طبق برنامه ابلاغ شده برگزار خواهد شد و تغییری نخواهیم داشت.

میلاد تقوی در پاسخ به این سوال که فدراسیون والیبال بدون رضایت باشگاه سایپا چطور برای محمد موسوی ITC صادر کرده است، گفت: این را باید از روابط بین الملل فدراسیون جویا شوید ولی بعید می دانم، قطعاً توافقاتی بین فدراسیون و باشگاه سایپا رخ داده باشد تا ITC صادر شده باشد.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه سایپا موافقت خود را اعلام نکرده است، گفت: باشگاه سایپا باید شکایت خود را به صورت کتبی به فدراسیون ارسال کند و حتماً به این موضوع رسیدگی می کنیم. بعید می دانم چنین اتفاقی رخ داده باشد، ممکن است توافقاتی بین باشگاه، بازیکن و فدراسیون انجام شده باشد، اگر شکایتی باشد باشگاه سایپا باید آن را کتبی به فدراسیون اعلام کند.

محمد موسوی در حالی با تیم ایتالیایی به توافق رسیده و در این کشور به سر می‌برد که رضایت نامه‌ای از باشگاه سایپا دریافت نکرده است. موسوی شب گذشته نخستین بازی خود را برای تیم پیاچنزای ایتالیا انجام داده است و باشگاه سایپا مدعی است رضایت نامه ای به موسوی نداده است و ITC کارت از سوی فدراسیون والیبال برای موسوی صادر شده است.

بیشتر بخوانید:

سازمان لیگ عدالت را رعایت کند

مقابل پیکان بازی کردن انگیزه می خواهد/ محکوم به برد بودیم

 

 

تگ ها


میلاد تقوی والیبال فدراسیون والیبال باشگاه سایپا والیبال