مسابقات والیبال ساحلی در خوزستان برگزار می شود

رئیس هیات والیبال استان خوزستان از برگزاری مسابقات والیبال ساحلی برای نخستین‌ بار در این استان خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از فدراسیون والیبال، سعید شاهرخی گفت: مسابقات والیبال ساحلی انتخابی تیم والیبال ساحلی استان، برای اولین بار در خوزستان برگزار خواهد شد.

وی در جلسه هماهنگی و قرعه‌کشی این مسابقات که عصر روز گذشته با حضور نمایندگان تیم‌ها برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های موجود در استان خوزستان گفت: باید برنامه‌ریزی لازم صورت پذیرد تا از همه ظرفیت‌های موجود در ارتقای والیبال استان بهره‌مند شویم.

رئیس هیات والیبال استان خوزستان در ادامه با اشاره به شرایط و وضعیت استان و شیوع ویروس کرونا، افزود: با هماهنگی به عمل آمده و پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، مجوزهای لازم برای برگزاری این مسابقات از ۲۰ تیرماه ۹۹ اخذ گردیده است.

وی در ادامه با اشاره به لزوم رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری مسابقات، خاطر نشان کرد: اولین مرحله مسابقات ساحلی استان خوزستان با حضور ۱۱ تیم و در چهار گروه، در شهرستان اهواز برگزار خواهد شد.

رئیس هیات والیبال استان خوزستان با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات، گفت: برگزاری این مسابقات فرصت مناسبی است تا کادر فنی، نسبت به انتخاب بازیکنان تیم والیبال ساحلی استان خوزستان برای شرکت در مسابقات کشوری اقدام نمایند.

بیشتر بخوانید:

تیم پیام به حذف از جدول مسابقات اعتراض دارد

شهرداری ارومیه جزو مدعیان قهرمانی لیگ برتر والیبال است

 

 

تگ ها


والیبال ساحلی تور والیبال ساحلی فدراسیون والیبال ساحلی ایران والیبال