مسابقات گراند اسلم جودو- ابوظبی یبریمانلو و فتحی پور در 5 دقیقه ایپون شدند

محمدبریمانلو و مهدی فتحی پور نمایندگان وزن 73- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان با ایپون شدن مقابل حریفان خود در نخستین مبارزه از گردونه رقابت ها حذف شدند ......

محمدبریمانلو و مهدی فتحی پور نمایندگان وزن 73- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان با ایپون شدن مقابل حریفان خود در نخستین مبارزه از گردونه رقابت ها حذف شدند.

مسابقات گرانداسلم جودو در حالی از 4 تا 6 آبان ماه به میزبانی ابوظبی پیگیری خواهد شد که تیم ملی جودوی ایران با ترکیب 6 ملی پوش در 5 وزن راهی این رقابت ها شده است.

این رقابت ها با حضور 277 جودوکار در بخش مردان و بانوان از امروز (پنج شنبه) آغاز شد که 172 نفر در بخش مردان و 105 نفر در بخش بانوان در این مسابقات به روی تاتامی رفتند.

امروز(جمعه) در دومین روز از این رقابت ها سه نفر از نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

در وزن 73-کیلوگرم محمدمحمدی بریمانلو و مهدی فتحی پور(تیم ملی کشورمان در این وزن دو نماینده دارد) فتحی پور دور اول به مصاف نماینده روسیه رفت و در دو دقیقه مقابل حریف خود ایپون شد. نماینده روسیه مدال طلای گراند اسلم دوسلدروف را در کارنامه خود دارد.

محمد بریمانلو دیگر نماینده کشورمان در وزن 73- کیلوگرم نیز در نخستین مبارزه به مصاف نماینده امارات رفت و پس از گرفتن یک امتیاز در سه دقیقه ایپون شد و او نیز از گردونه رقابت ها کنار رفت.این جودوکار عنوان سومی قهرمانی جهان در سال 2014 را در کارنامه خود دارد(در این وزن 34 جودوکار حضور دارند)

در وزن 81-کیلوگرم سعید ملایی دور اول با قرعه استراحت روبرو شده است و دور دوم پرتغال را ایپون کرد. وی در دومین مبارزه خود باید به مصاف نماینده گرجستان برود.(در این وزن 30 جودوکار حضور دارند)

 

تگ ها


اخبار روز جودو